Autor Wątek: Steelseries 3 w laptopie GT83 Titan 8RF - nie działa  (Przeczytany 1159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sypher210

• Szeregowiec
  • *
  • :
Steelseries 3 w laptopie GT83 Titan 8RF - nie działa
« dnia: 28 Sierpień 2019, 14:17:20 »

Witam, od wczoraj borykam się z problemem nie działającego podświetlenia klawiatury, czyściłem klawisze i chyba coś przez przypadek musiałem nacisnąć bo podświetlenie klawisz w ogóle nie chce działać. Podczas uruchamiania laptopa klawisze świecą się w ustalonym kolorze natomiast po zalogowaniu się na swoje konto wyłączają się. Ma ktoś jakiś pomysł co mogło się stać? dodam że wczoraj również aktualizowałem sterowniki steelseries 3, reinstal nie pomógł, przywrócenie poprzednich sterowników również zawiodło.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2019, 14:19:05 wysłana przez sypher210 »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Steelseries 3 w laptopie GT83 Titan 8RF - nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2019, 08:13:25 »

Hej,
  Zaktualizuj firmware sprzętu. Nie jesteś w stanie zmieniać oświetlenia spod poziomu oprogramowania w ogóle?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

sypher210

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2019, 13:56:22 »

Witam.
Przeinstalowałem sterowniki na starsze i wszystko działa już poprawnie. Najwyraźniej problem tkwi w najnowszej aktualizacji steelseries.

Temat do zamknięcia.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2019, 11:34:08 »

Hej,
  A możesz podzielić się informacjami - dokładnie, w której wersji nie działało, a w której zadziałało? Zgłosimy problem do centrali.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

sypher210

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrzesień 2019, 13:56:44 »

Software Version: 3.13.10 - działa
update 3.16.0 - nie działa podświetlanie

Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Wrzesień 2019, 07:03:45 »

Hej,
  Dzięki. :-)

pozdrawiam,

MSI FAE Poland