Autor Wątek: MSI KT4AV  (Przeczytany 812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barszczunia

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI KT4AV
« dnia: 25 Sierpień 2019, 07:37:02 »

Nisko kłaniam...
Klawiaturę mi ze wzruszenia zalało... Wygrzebałem przy kolejnych przeprowadzkach mój komp z 2003 bodajże roku. MSI KT4AV, Barton 2500xp na takiej niebiesko podświetlanej turbinie od Gbyte, i pasywny szafir 9600xt ultimate z autorskim nawiewem :-) Wszystkie pudełka... :-) Przed laty zostawiony do grania w nhl99, ale wiadomo jak jest. Odpalony, działający, win 98 radośnie chrobocząc dyskiem się podniósł... No to wzruszenie mnie ogarnęło.
Co to z nim robic proszę Szanownych Kolegów i Koleżanek. Może MSI ma jakiś Hall of Fame? Postawiliby sobie a praprawnuczęta przypadkowo idąc przez takie muzeum odegraliby scenę z Powrotu do przyszłości "...to sie rękami steruje...?". Albo wydrę z obudowy i walnę to w szkle na ścianę... Ta turbina na procku magiczna jest... Macie podobne dylematy?
Barszczu

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI KT4AV
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2019, 08:16:34 »

Hej,
  Obawiam się, że każdy "grzebacz komputerowy" ma taki własny hall of fame. Ja mam 2 tego typu zestawy (chociaż przyznam, że się nie świecą tak pięknie) leżące gdzieś na strychu. Szkoda mi ich wywalić, a to by należało zrobić. ;-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland