Autor Wątek: MAG VAMPIRIC 010  (Przeczytany 2240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mavericko

• Kapral
  • *
  • :
MAG VAMPIRIC 010
« dnia: 28 Maj 2019, 23:25:29 »

Witam.

Zamówiłem tą obudowę ale nie jestem pewny czy zmieszczę w niej MAG z390 TOMAHAWK + Noctuna DH-15.

Niby producent chłodzenia wskazuje wysokość 165mm a obudowa 167mm więc jest ryzyko.

Ktoś wie ? Ma podobny sprzęt ?

mavericko

• Kapral
  • *
  • :
Odp: MAG VAMPIRIC 010
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maj 2019, 23:24:45 »

No i przyszła obudowa i jest to czego się obawiałem, Noctua NH-D15 nie wchodzi z dwoma wiatrakami przy pamięci dual.

Że też dual nie działa w sąsiadujących slotach. Trzeba wyjąć jeden wiatrak albo ram lub zainwestować w wodne chłodzenie cpu.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2019, 12:22:59 »

Hej,
 A low profilowe RAMy się nie zmieszczą?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

mavericko

• Kapral
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec 2019, 18:24:25 »

Pewnie tak, z tym, że wtedy nie myślałem, że zmienię obudowę. Po za tym low profile ram jeszcze nie jest standardem i szukając po sklepach ciężko znaleźć wśród tych wszystkich pamięci co wyglądają jak jeż po wiagrze :), cenowo taniej mnie wyniesie nowe chłodzenie niż pamięci tak samo ze sprzedażą. No ale to mój błąd bo nie przewidziałem tej ewentualności.

Generalnie obudowa za tą cenę to kozak, jeszcze niedawno nie można było kupić takiej obudowy z pełnym oknem i to ze szkłem hartowanym.

Zero wiszących kabli. Magia jak na taką obudowę, że idzie to wszystko pomieścić na ciemnej stronie obudowy :)

Póki co jestem z jednym wiatraczkiem cpu i na tyle. Ale wrócę tu w pełnej okazałości tej obudowy :)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Czerwiec 2019, 07:26:20 »

Hej,
  Spoko, dzięki za info. :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

mavericko

• Kapral
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwiec 2019, 17:48:49 »

Efekt końcowy. Zamiast patrzeć się w monitor to patrzę się w obudowę  ;D

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Czerwiec 2019, 06:42:06 »

Hej,
  Śliczna. :-)

pozdrawiam

MSI FAE Poland