Autor Wątek: MSI GV62 8RE materiał z jakiego zrobiony jest radiator a płynny metal?  (Przeczytany 4508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI GV62 8RE materiał z jakiego zrobiony jest radiator a płynny metal?
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Grudzień 2019, 08:35:45 »

Hej,
  No to pozazdrościć, temperatury świetne. :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

rifek4_

• Kapitan
  • :
  • GL62MVR 7RFX-1062NL
Odp: MSI GV62 8RE materiał z jakiego zrobiony jest radiator a płynny metal?
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Styczeń 2020, 21:42:21 »

Ja tak samo ostatnio otwierałem swojego GL62MVR 7RFX po prawie pół roku... Podobna sytuacja jak u kolegi wyżej też podeschło to wszystko na stykach ale temperatura była wciąż na tym samym poziomie co w dniu nałożenia, nie było problemu z otworzeniem :P I tak samo został taki srebrny nalot ale po wyczyszczeniu tego w miarę możliwości, wyrównuje to nawet mikro nierówności i wcale nie przeszkadza a nawet może pomóc jak wspomniał kolega wyżej. Wszystko przeczyszczone, przedmuchane, nałożony tak samo Conductonaut i niezmiennie temperaturki znakomite, przede wszystkim kultura pracy na wysoki plus ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2020, 21:45:12 wysłana przez rifek4_ »

Mushkin

• Szeregowiec
  • *
  • :

Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć jakie są grubości termopadów w tym laptopie?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska

Hej,
Niestety, nie udzielamy tego typu informacji na temat podzespołów użytych do produkcji laptopów. Termopady są zazwyczaj grubości 1-3mm.
Prosimy także o otwieranie nowych wątków z nowymi problemami.
Temat zamykam.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland