Autor Wątek: Problem z formatem  (Przeczytany 723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcinkoman1989

• Szeregowiec
  • *
  • :
Problem z formatem
« dnia: 03 Maj 2019, 10:20:14 »

Witam

Miałem problem polegający na aktywnym trybie samolotowym którego nie dało się wyłączyć. Po kilku próbach rozwiązania poddałem się i skorzystałem z funkcji Windowsa: reset do ustawień fabrycznych.
Problem znikł, za to pojawił się nowy :D Całe oprogramowanie Msi nie jest zainstalowane o ile się nie mylę, podświetlenie klawiatury nie działa, touchpad, brak programów msi gaming itp.
Nie jestem prosem jeśli chodzi o takie sprawy także proszę o pomoc.
Nie jestem w posiadaniu płytki Msi która dostałem przy zakupie. Co muszę zrobić żeby było jak po zakupie ?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Problem z formatem
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2019, 08:58:46 »

Hej,
  Przede wszystkim jaki to komputer. Jak już ustalisz pełną nazwę - możesz wyszukać stronę supportu na msi.com - wpisując swój komputer w wyszukiwarce u góry (taka lupka). Nazwa komputera to np. "GS65 8RE" (to tylko przykład, Twój zapewne będzie nazywał się inaczej). Na stronie supportu znajdujesz wszelkie oprogramowanie i sterowniki do Twojego modelu komputera.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland