Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: Gtx 1080 gaming - zwrot z gwarancji  (Przeczytany 1079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

deszczka.bartosz

• Szeregowiec
  • *
  • :
Gtx 1080 gaming - zwrot z gwarancji
« dnia: 19 Marzec 2019, 19:41:03 »

Cześć, wysłałem swoją karte, ponieważ miała wysokie temperatury w grach, zakładałem pastę lub docisk radiatora. Niestety przy obu traci się gwarancje wiec odesłałem do producenta. Temperatura w kingdom come deliverence full hd, wszystkie maks graficzne ponad 95 stopni, cs go wszystko na niskich 70-80, rise od the tomb raider tak samo jak kcd 80-90 stopni. Karta została odesłana, pod pretekstem, ze nie stwierdzono usterki. Czy ktoś bardziej rozeznany może wie, czy robią tylko suche benchmarki. Czy może wymiana pasty i sprawdzenie radiatora i wentylatorów wchodzi tutaj również w grę? Karta dopiero do mnie jedzie, ale na obecna chwile nie mam płyty głównej, wiec nie wiem czy moge odesłać do serwisu w którym kupiłem i poprosić ich o wyminę pasty(xkom), jeśli producent tego nie chciał zrobić ponad 6 wentylatorów w obudowie meshify. Wiec o braku wentylacji nie ma tutaj mowy. Mój poczciwy lenovo y700 z gtx 960m po zmianie pasty na kryonaut ma po 50-60 stopni maksymalnie w wydajnych grach, wiec jest to co najmniej podejrzane...
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2019, 19:42:37 wysłana przez deszczka.bartosz »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Gtx 1080 gaming - zwrot z gwarancji
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marzec 2019, 21:16:36 »

Witam

Ta karta, przy dobrej paście, wyciąga średnio 65-75C.
95C to bardzo dużo, i na pewno zegary są zaniżone by utrzymać w miarę "bezpieczne" temperatury.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Marzec 2019, 07:10:32 »

Hej,
  Jak już będziesz miał kartę przy sobie i nadal nie będzie działała tak jak trzeba - podeślij nam numer seryjny (to niezbędne) i krótki opis sprawy na info.pl@msi.com. Nie zaszkodzi link do tego wątku.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

deszczka.bartosz

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marzec 2019, 19:37:37 »

Hej,
  Jak już będziesz miał kartę przy sobie i nadal nie będzie działała tak jak trzeba - podeślij nam numer seryjny (to niezbędne) i krótki opis sprawy na info.pl@msi.com. Nie zaszkodzi link do tego wątku.

pozdrawiam,

Wysłałem wiadomość.