Autor Wątek: MSI Afterburner, które najważniejsze opcje należy włączyć w monitoringu?  (Przeczytany 1494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hrwe22

• Kapral
  • *
  • :

Cześć,

Chciałbym się dowiedzieć, które dokładnie najważniejsze opcje należy włączyć w zakładce monitoring w OSD do monitorowania sprzętu podczas grania w grę. Włączyłem wszystkie opcje do pokazania na monitorze, ponieważ nie wiem do czego służą np. te opcje: GPU1 FB usage, GPU1 VID usage, GPU2 VID usage, GPU1 BUS usage.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!

Zależy co chcesz wiedzieć. Dla jednego najważniejsze będzie zużycie procesora, dla innego jego temperatura.
Osobiście mam:
Zużycie procka, grafiki i RAM, taktowanie procka i grafiki, temperatury procka i grafiki oraz FPS.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

hrwe22

• Kapral
  • *
  • :

Zależy co chcesz wiedzieć. Dla jednego najważniejsze będzie zużycie procesora, dla innego jego temperatura.
Osobiście mam:
Zużycie procka, grafiki i RAM, taktowanie procka i grafiki, temperatury procka i grafiki oraz FPS.

Dzięki za informację. Możesz podać oryginalne nazwy tych opcji, które masz wybrane w OSD?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!

Cóż, wczoraj poszedł format i zapomniałem zrobić backup profilu, dałbym Ci gotowy.
GPU Temperature, GPU Usage, Core Clock, Memory Clock, CPU Temperature, CPU Usage, CPU Clock, RAM Usage, Framerate.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

hrwe22

• Kapral
  • *
  • :

Dzięki za informację.