Autor Wątek: MSI GTX 1070 GAMING X problem z rejestracją produktu  (Przeczytany 636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krystian6122

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GTX 1070 GAMING X problem z rejestracją produktu
« dnia: 23 Styczeń 2019, 19:17:40 »

Edit.
Oops przeniosło mnie do innego działu gdy przeszedłem w zakładkę z wzorem. Można prosić o przeniesienie? ::)

Mam problem, gdyż chciałem zarejestrować kartę graficzną lecz tu się pojawia problem na karcie brakuje CHK oraz SN/2 co mam zrobić?

Płyta Główna: ASRock AB350 Pro4
Numer Seryjny: 602-(...)<-- Karty Graficznej
Wersja BIOS + Firmware: najnowsza
Procesor: Procesor AMD Ryzen 3 1200, 3.1GHz, 8MB,(YD1200BBAEBOX)
Chłodzenie Procesora: Wraith Stealth cooler
Karta Graficzna: MSI GTX 1070 GAMING X 8GB
Dysk Twardy: GOODRAM IRDM 120GB
RAM:  Ballistix Ballistix Sport LT, DDR4, 8GB,2400MHz, CL16 (BLS2C4G4D240FSC)
Zasilacz: Silentum PC Vero l2 600W
System Operacyjny: Windows 10
Dodatkowe:
Podkręcone Podzespoły: -
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń 2019, 10:58:36 wysłana przez MSI FAE »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI GTX 1070 GAMING X problem z rejestracją produktu
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2019, 11:01:24 »

Hej,
  Nie podawaj numeru seryjnego sprzętu na forum publicznym, bo ktoś inny sobie zarejestruje Twój produkt i będziesz miał problem.
  Wyślij numer seryjny, dowód zakupu (fotkę/skan - byle wyraźne i całości) oraz adres e-mail, na który założyłeś konto do nas na info.pl@msi.com - zarejestrujemy Ci sprzęt.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

djandre03

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Październik 2020, 18:06:50 »

Witam.
Podłączę się pod temat problemu z rejestracją sprzętu. Chcę zarejestrować 2 produkty, płytę główną i kartę graficzną lecz przy wpisywaniu S/N i zatwierdzeniu pojawia się informacja że rejestracja nie była możliwa. To samo w obu przypadkach. Sprzęt kupiony pod koniec sierpnia. Planuję zakup jeszcze klawiatury i monitora które również będę chciał zarejestrować o ile uda się z tymi pierwszymi sprzętami.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Październik 2020, 07:29:32 »

Hej,
Zdecydowanie "nie podłączaj się" do istniejących tematów, rób nowe.
Zgłoś problem na swoim koncie MSI na regiser.msi.com (załóż ticket). Wklej faktury za sprzęt, podaj numery seryjne. Konsultant zarejestruje sprzęty.

Temat zamykam.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland