Autor Wątek: Laptop do grania czy warto teraz zakupić?  (Przeczytany 1866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartegpatoka

• Szeregowiec
  • *
  • :
Laptop do grania czy warto teraz zakupić?
« dnia: 10 Styczeń 2019, 17:27:49 »

Chciałbym zakupić nowego laptopa, ostatnio dostałem maila z nowymi propozycjami notebook'ów od MSI, ale zastanawiam się czy zakupić któryś z nich od razu po premierze czy może poczekać? Niespecjalnie znam się na sprzęcie, a chciałbym kupić laptopa z jak najnowszymi podzespołami, dlatego zainteresowałem się nowym sprzętem po wiadomości o nowych kartach graficznych. Ktoś mógłby mi coś poradzić?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Laptop do grania czy warto teraz zakupić?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Styczeń 2019, 10:07:53 »

Hej,
  W tym kwartale powinny się pojawiać laptopy z nowymi kartami graficznymi. Jeśli chodzi o ceny, to jeszcze nic pewnego nie wiadomo - jak się pojawią w sklepach to będzie wiadomo. ;-)
  Czy warto kupować zaraz po premierze - ciężko powiedzieć. Będziesz miał nowiutki sprzęt, którego nikt inny nie ma. No ale np. sterowniki nvidia do niektórych gier mogą jeszcze nie być zoptymalizowane. Czasami warto poczekać miesiąc czy dwa. Nie liczyłbym jednak na jakąś wielką obniżkę cenową po tych paru miesiącach - to zależy od kilku czynników.
  Można też przyjrzeć się jakimś wyprzedażom sprzętu z grafikami z serii 10xx, ostatnie sztuki czasami można jeszcze dorwać, a i cenowo powinny wyglądać całkiem ładnie.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland