Autor Wątek: Zasilacz do MSI GE73 7RC Raider  (Przeczytany 1808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ekostuff1989

• Szeregowiec
  • *
  • :
Zasilacz do MSI GE73 7RC Raider
« dnia: 03 Styczeń 2019, 16:23:04 »

Witam, jakiś czas temu syn zrzucił mi laptop z biurka, pękł róg obudowy i oddałem go do naprawy, laptop stał w serwisie dwa miesiące i okazało się, że nie mają części,mniejsza z tym, chodzi mi o to, że to było na terenie Niemiec, ja wyjechałem do Polski, a laptop odebrała moja mama, dali jej sam laptop bez ładowarki.. już za późno, żeby do nich jechać i cokolwiek robić, bo minęły ponad 2 miesiące, kupiłem zasilacz o takich parametrach jak potrzebuje model MSI GE73 7RC Raider, czyli 19.5v 7.1a, na aukcji allegro było napisane, że zasilacz będzie pasował do mojego modelu laptopa, niestety tak nie jest, zasilacz ma końcówkę 5.5x2.5 mm, dokupiłem więc przejściówkę o rozmiarach wtyku 7.9x5.5 mm, która również nie pasuje, proszę o pomoc, wie ktoś z Was, jaki wtyk pasuje do tego modelu laptopa ? Dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam !

ekostuff1989

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Zasilacz do MSI GE73 7RC Raider
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2019, 16:41:29 »

już znalazłem, proszę o usunięcie wątku, wtyk to 7.4x5.0 mm, jeśli kogoś by interesowało, na polskich stronach nic nie znajdziecie, dopiero na ebay.de znalazłem zasilacz i zobaczyłem rozmiar wtyku. pozdrawiam.