Autor Wątek: MSI RX580 + MSI X370 SLI PLUS+ Ryzen 2700X nie startuje karta  (Przeczytany 929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jarekw90

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI RX580 + MSI X370 SLI PLUS+ Ryzen 2700X nie startuje karta
« dnia: 16 Listopad 2018, 19:58:11 »

Witam,
po podłączeniu zestaw jak, w temacie, podczas uruchamiania zapalają się kontrolki od CPU, DRAM, następnie gasną, natomiast brak reakcji VGA i BOOT, oczywiście po podłączeniu monitora pod hdmi karty brak sygnału ze strony biosu. Zasilanie na karcie jest, bo wentylatorki chodzą. Coś mogłem podłączyć nie tak? Proszę o pomoc.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI RX580 + MSI X370 SLI PLUS+ Ryzen 2700X nie startuje karta
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2018, 10:31:33 »

Hej,

W skrócie - musisz miec odpowiedni BIOS do tego procesora. Wersje. która jest odpowiednia możesz sprawdzić na stronie msi.com dla swojej płyty. No ale skoro nie możesz kompa włączyć, to można śmiało strzelać, że masz nieodpowiednią. I najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest po prostu zgłoszenie gwarancyjne do sklepu, gdzie kupiłes sprzęt, z adnotacją, by przeflashowali BIOS do takiej wersji, która będzie współpracowała z Twoim procesorem.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland