Autor Wątek: Uszkodzony system, naprawa serwisowa MSI  (Przeczytany 1153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

0f01p8

• Szeregowiec
  • *
  • :
Uszkodzony system, naprawa serwisowa MSI
« dnia: 25 Październik 2018, 18:53:49 »

cześć
mam dość smutny a zarazem śmieszny problem  :-[
ostatnio po aktualizacji win10 do 1803 system wysypał się przez co komputer ruszał tylko i jedynie do rozruchu automatycznej naprawy i tak się zapętlił
przywróciłem obraz systemu przez pendriva z innego komputera z win10 i tak oto
teraz mój MSI ma w sobie win 8.1 z własnej głupoty i niewiedzy, dodatkowo nie aktywowanego
Czy serwis MSI za zapłatą przywróciłby win 10 z wszystkimi aplikacjami dodawanymi na start?
Jeśli pytanie nie nadaje się na forum to bardzo przepraszm, ale jestem dość mocno zły na samego siebie i szukam jakiegokolwiek rozwiązania by odzyskać to co było
Czy jedynie zostaje mi zakupić win 10 i na czysto samemu zainstalować obchodząc się smakiem po dragoncentre i tych innych bajerach?
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2018, 18:57:07 wysłana przez 0f01p8 »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Uszkodzony system, naprawa serwisowa MSI
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2018, 06:37:52 »

Hej,
  Nie do końca rozumiem problemu. Serwis może (jeśli w ogóle coś w temacie systemów) przywrócić sprzęt do stanu fabrycznego - z tego co rozumiem był to Win8. Nie zainstalują Ci darmowego Win10. :-)
  Nie możesz zaktualizować Win8 do Win10 samemu? A jeśli chodzi o aktywację - to napisz do Microsoftu, jeśli miałeś wcześniej legalnie aktywowany system na Win8 - to powinni Ci go aktywować ponownie (chociaż kto ich tam wie :-) ).
 Jeśli chodzi o oprogramowanie typu Dragon Center - to zawsze możesz je ściągnąć ze strony msi.com dedykowanej dla Twojego sprzętu, przywracanie przez serwis to nie jedyna opcja na zainstalowanie tych programów.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland