Autor Wątek: msi 915g neo2 platinum  (Przeczytany 1365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Waldemar

• Gość
msi 915g neo2 platinum
« dnia: 08 Styczeń 2005, 20:11:42 »

Witam wszystkich:)
Mam mały problem ;(
Mam płyte msi 915g neo 2 platinum  procesor pentium 4 3ghz  256 ddr2  i tu zaczynają sie problemy, nie znam za dobrze angielskiego więc zostaje mi sie prosić o pomoc forumowiczów tutejszej strony, a więc problemy zaczynaja sie od instalacji (niekoniecznie problem) instaluje mi sie tylko win xp ( nie można zainstalować millenium a już tym bardziej 98) interesuje mnie czy jest możliwe zainstalowanie tych ze systemów.Słyszałem w sklepie że podobno można, na stronie g. msi chyba pisze (only xp,2000)
Następny problem :( zintegrowana karta dzwiękowa azalia po zainstalowaniu sp2 system widzi i dzwięk jest ale nie można zainstalować oprogramowania i orginalnych sterów do niej. I znów problem kupiłem karte tv pinnacle pctv pro po włożeniu do slotu i uruchomieniu kompa blokuje prawdopodobnie magistrale , po włączeniu cd i dyski robią testy i to wszystko:( Panowie pomocy co jest grane  wydaje mi sie że sprzet jest uwalony tylko co? Płyta czy pamięć? Pamięć jest lepszej klasy zasilacz ok.Jestem elektonikiem a kompy składam sobie od 88 roku i jeszcze nie spotkałem sie z takimi problemami.
Na infa w tej sprawie czekam z niecierpliwoscią  ewentualnie na maila  micom@pf.pl

Waldemar

• Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2005, 12:20:21 »

Witam ponownie:) z paroma problemami sobie poradziłem wystarczyło w odpowiedniej kolejnosci zainstalowac win xp , sp i sterowniki ale niestety nie moge sobie dać rady z kartą tv pinnacle pctv .
Po zainstalowaniu w slocie pci i włączeniu komputera kicha , ekran ciemny dysk robi tylko test jak przy samym włączeniu zasilania , led na śledziu usb świecą w obu kolorach naraz .Karta w pełni sprawna sprawdzana na trzech komputerach.

tygrysek

• Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2005, 08:41:41 »

Na tej płycie głównej możesz zainstalować tylko windows xp, 2000 lub 2003, Masz to napisane w specyfikacji płyty i raczej nic na to nie poradzisz. Boję się, że to kwestia sterowników do magistarali pci-x.

Karta dźwiękowa: z kartami dźwiękowymi dzieją się różne śmieszne rzeczy :) spróbuj najnowszych: http://www.cmedia.com.tw/download/e_azalia.htm

Pozdrawiam,
tygrysek

Waldemar

• Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2005, 13:33:03 »

sprawa zamknięta , tak jak kolega pisał tylko xp, 2000 i linux(new) z dzwiękiem sobie poradziłem podsawą do uruchomienia był sp1 .

Waldemar

• Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Luty 2005, 13:38:27 »

Sprawa z kartą tv firmy pinnacle dalej aktualna , na dzień dzisiejszy co jedynie wiem to to że prawdopodobnie ma konflikt z kartą grafiki zintegrowaną z płytą.
Interesuje mnie czy ktoś może ma taką karte a pracuje na zewnętrznej karcie graficznej czy ten problem ustąpił.

daniel1886

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: msi 915g neo2 platinum
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad 2006, 05:40:27 »

a ja mam problem odpalenia na tej plycie linuxa :-( dystrybucja Mandrakelinux 10.1
juz zainstalowalem linuxa ale mam klopoty z wejsciem w tryb graficzny poniewaz nie wiem jaka karte graficzna wybrac po wpisaniu XFdrake. nie skonfigurowalem jej przy instalacji poniewaz nie wiedzialem jaka wybrac. co mam zrobic
co wybrac
czy jest to mozliwe
jezeli juz to jak sie dodaje starowniki w linuxie
Pozdrawiam i prosze o pomoc

Pozdrawiam:-)