Autor Wątek: Promocja- Brak gadzetów termin minął  (Przeczytany 192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

patryk.ujma2

• Szeregowiec
  • *
  • :
Promocja- Brak gadzetów termin minął
« dnia: 09 Sierpień 2018, 14:52:42 »

Witam, 3tygodnie temu wyslalem do was zgloszenie o zakupie w Play Laptopa MSI Gv62, zgloszenie mialo być zweryfikowane i nie zostalo a mineły już ponad 3tygodnie. Gadzety jakie miały to być to : Gamingowy plecak, Myszkę MSI, Podkładkę pod mysz ,Zestaw naklejek.
Prosze o kontakt w tej sprawie bo dostałem tylko mail ze zarejstrowalem zakup produtku i ze czeka na weryfikacje. A ze weryfikacja była nie dostalem a mineły własnie 3tygodnie, a w regulaminie pisze ze maksymalnie do 3tygodni zostanie zweryfikowane. Pozdrawiam i czekam na kontakt. Zgloszenie bylo z tego mail co jest do konta ta forum przypisane. Pisałem też mail do promocji msi i nie odpisali nic. Proszę o pomoc bo czytałem na forum pare wątków i po poruszeniu sprawy na forum gadzety zostaly wyslane i zzgloszenie zweryfikowane. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
MSI-GV62 7RD

Procesor: i5-7300HQ (2.5 GHz, 3.5 GHz Turbo, 6 MB Cache)
Chłodzenie procesora: Cooler Boost 4
Karta Graficzna: GTX 1050 (4gb)
Karta Graficzna: Intel HD Graphics 630
Pamięć: 8192 MB, Samsung DDR4-2400, 1x 8 GB
Dysk Twardy: 1TB
RAM: 8GB
System Operacyjny: Microsoft Windows 10 Home 64

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Promocja- Brak gadzetów termin minął
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2018, 15:54:21 »

Witam,
  Prosimy o napisanie mejla na promocje@msi.com (proszę dodać info.pl@msi.com w cc) lub telefon do działu promocji : (+48) 519 513 932 (dni robocze w godzinach 10.00 - 13.00)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login