Autor Wątek: Laptop dla grafika  (Przeczytany 77 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dawidzakowsky

• Szeregowiec
  • *
  • :
Laptop dla grafika
« dnia: 11 Lipiec 2018, 03:37:27 »

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję laptopa do zadań specjalnych, tzn. do grafiki i sporadycznego grania. W internecie nasłuchałem się o dwóch modelach: GS65 8RE, a także GE63 8RE.
Znalazłem na YT film, a raczej recenzję modelu GS65 8RE, gdzie jest informacja o pokryciu barwnym 99% sRGB, a także 97% Adobe RGB.
Nigdzie indziej takiej informacji nie jestem niestety w stanie potwierdzić i tu moje pytanie.
Czy to jest w każdym modelu, wpadka przy dodawaniu informacji, a może na zagranicznym rynku jest taki model?
Podsyłam link do filmu w którym jest omawiany ten model:

Zastanawiam się także nad drugim modelem, chociaż nie powiem, że czas pracy na baterii, a także waga samego laptopa przemawia za tym pierwszym.
Jeśli są jeszcze jakieś inne ciekawe propozycje do 8k, to będę wdzięczny za nie :).

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Laptop dla grafika
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2018, 14:50:41 »

Hej,
  Pierwsza informacja jest bliżej prawdy sRGB i mamy 95%+.
  Druga AdobeRGB jest prawdopodobnie trochę na wyrost, tu bliżej 80%. Pewnie będzie poprawa po kalibracji i używaniu Aplikacji TrueColor.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

dawidzakowsky

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2018, 14:56:00 »

Dziękuję,
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie modelu GS65.
Czy to prawda, że w okolicach końca lipca/sierpnia, ma zostać wprowadzony model, gdzie zamiast zwykłego przycisku włączania, ma być umieszczony fingerprint reader?

http://forum.notebookreview.com/threads/the-official-msi-gs65-stealth-owners-and-discussions-lounge.815216/page-47#post-10728914

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2018, 16:14:23 »

Nie wiem czy dostaniesz taką informację; zaktualizowany model, jeżeli ma wyjść, może nadal być pod NDA.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2018, 18:43:18 »

Witam,
  No niestety, będzie trzeba poczekać na oficjalne premiery. :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login