Autor Wątek: Laptop dla grafika  (Przeczytany 578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dawidzakowsky

• Szeregowiec
  • *
  • :
Laptop dla grafika
« dnia: 10 Lipiec 2018, 21:37:27 »

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję laptopa do zadań specjalnych, tzn. do grafiki i sporadycznego grania. W internecie nasłuchałem się o dwóch modelach: GS65 8RE, a także GE63 8RE.
Znalazłem na YT film, a raczej recenzję modelu GS65 8RE, gdzie jest informacja o pokryciu barwnym 99% sRGB, a także 97% Adobe RGB.
Nigdzie indziej takiej informacji nie jestem niestety w stanie potwierdzić i tu moje pytanie.
Czy to jest w każdym modelu, wpadka przy dodawaniu informacji, a może na zagranicznym rynku jest taki model?
Podsyłam link do filmu w którym jest omawiany ten model:

Zastanawiam się także nad drugim modelem, chociaż nie powiem, że czas pracy na baterii, a także waga samego laptopa przemawia za tym pierwszym.
Jeśli są jeszcze jakieś inne ciekawe propozycje do 8k, to będę wdzięczny za nie :).

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Laptop dla grafika
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2018, 08:50:41 »

Hej,
  Pierwsza informacja jest bliżej prawdy sRGB i mamy 95%+.
  Druga AdobeRGB jest prawdopodobnie trochę na wyrost, tu bliżej 80%. Pewnie będzie poprawa po kalibracji i używaniu Aplikacji TrueColor.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

dawidzakowsky

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2018, 08:56:00 »

Dziękuję,
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie modelu GS65.
Czy to prawda, że w okolicach końca lipca/sierpnia, ma zostać wprowadzony model, gdzie zamiast zwykłego przycisku włączania, ma być umieszczony fingerprint reader?

http://forum.notebookreview.com/threads/the-official-msi-gs65-stealth-owners-and-discussions-lounge.815216/page-47#post-10728914

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2018, 10:14:23 »

Nie wiem czy dostaniesz taką informację; zaktualizowany model, jeżeli ma wyjść, może nadal być pod NDA.

Nie, nie pracuję dla MSI. Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2018, 12:43:18 »

Witam,
  No niestety, będzie trzeba poczekać na oficjalne premiery. :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland