Autor Wątek: msi gp72 mvr 7rfx  (Przeczytany 291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

artur1982

• Szeregowiec
  • *
  • :
msi gp72 mvr 7rfx
« dnia: 11 Lipiec 2018, 01:04:50 »

Pytanie mam laptopa juz prawie pol roku i dreczy mnie jena rzecz jak jest wlaczony cooler boost to z tylu przez kratki (patrzac od przodu na laptopa)z lewej strony dmucha ladnie a z prawej slabiej czy to normalne ? dragon center pokazuje dla cpu obroty do 5999 a dla gpu do 5499 wiem ze to mniej ale czy to raczej nie powinno tez byc mocniej odczuwalne powietrze wydmuchiwane?Dzwonilem do sklepu z skad bralem to powiedzieli ze to normalne albo ze kurz tylko ze ja dzwonilem po tyg i raczej tam kurzu nie ma zreszta przedmuchiwany byl sprezonym powietrzem.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: msi gp72 mvr 7rfx
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2018, 14:38:06 »

Hej,

Możesz powalczyć z firmwarem - zrobić updatkę, ściągając od nas ze strony swojego produktu (i BIOS możesz też przy okazji). Dragon Center też możesz update'ować. Możesz otworzyć NB i go przedmuchać (delikatnie, nie uszkodź tam nic i nie demontuj chłodzenia). Ale to wygląda na normalne działanie.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

artur1982

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2018, 22:21:54 »

Ahas ok .

artur1982

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2018, 23:48:09 »

A jeszcze mam pytanko ludzie w laptopach maja po 6500 czy mozna jakosc zwiekszyc ich predkosc?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2018, 18:50:50 »

Witam,
  Prędkości zależą od sprzętu i firmware. Jak porównujesz - to trzeba identyczne laptopy.
  Samemu możesz się bawić aplikacją Dragon Center i tym firmwarem po prostu. A masz jakieś spadki wydajności, problemy, które uważasz, że zostaną rozwiązane przez te kilkaset RPMów więcej? :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

artur1982

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2018, 22:39:46 »

No nie mam ale wiadomo im bardziej wieje tym bardziej schlodzi podzespoly tak?druga sprawa chcialem zrobic uptADE DRAGON CENTER ale nie wiem szczerze jak ?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lipiec 2018, 15:28:34 »

Hej,
  Im bardziej wieje tym szybciej się zużyje - tak też można powiedzieć. :-) Ja bym się strasznie nie przejmował tymi kilkoma setkami rpmów.
  Update softu robisz np. ściągając najnowszą wersję ze strony MSI przeznaczonej dla Twojego produktu. Możesz odinstalować starą wersję najpierw.

pozdrawiam

MSI FAE Poland