Autor Wątek: MSI GT72VR 6RE LAPTOP SIĘ WYŁĄCZA  (Przeczytany 226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrian1995_14

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GT72VR 6RE LAPTOP SIĘ WYŁĄCZA
« dnia: 27 Czerwiec 2018, 05:32:12 »

Witam jak w temacie, posiadam laptopa msi gt72vr 6re. Kupiłem go 2017 w maju tamtego roku na terenie NIEMIEC i od kilku miesięcy borykam się z problemem następującym:
Podczas grania w gry, odpaleniu kilku aplikacji na ultra/wysokich laptop się zacina, wydaje dźwięk, ekran robi się biały/śnieży/zielony po czym dochodzi do restartu.
Zainstalowałem wszystko na nowo sterowniki itd. odpaliłem jedna grę na ultra i to samo.
Chciałem wysłać laptopa do serwisu w PL ale nie mogłem wysłać zgłoszenia reklamacyjnego po zatwierdzeniu danych wyskakuje mi błąd czarnym druczkiem i mam możliwość tylko zamknięcia tego okna.
 Zrobiłem niemieckie konto na msi jest to samo po wypełnieniu danych, tak jestem zameldowany w Pl i w De.

Proszę o pomoc, czy ktoś spotkał się z takim problemem jak ja? Co mam dalej robić skoro nie mogę wysłać w ogóle zgłoszenia reklamacyjnego? Jak mam się skontaktować z MSI.DE w tym przypadku rok gwarancji wygasł, został jeszcze jeden tyle że w DE. POMOCY!!!

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI GT72VR 6RE LAPTOP SIĘ WYŁĄCZA
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2018, 12:50:49 »

Hej,
   Serwis na całą Europę i tak jest w PL. Kwestia gwarancji - nie bardzo rozumiem czy ją jeszcze masz czy nie (ale na pewno można spróbować naprawy pogwarancyjnej). Kontakt z serwisem jest na naszej stronie:
    TEL: (+48) 800 080 990 / (+48) 71 881 10 16
    E-mail: serwis@msi.com
   https://pl.msi.com/about/contact-us
  Pisz do nich lub zadzwoń.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login