Autor Wątek: Odrzucenie zgłoszenia do promocji Zanurz się w grze  (Przeczytany 666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lukasz7557

• Szeregowiec
  • *
  • :

Zgłaszałem się do promocji Zanurz się w grze (http://promocje.msi.com/promotions/zanurz-sie-grze/)

Moje zgłoszenie zostało odrzucone, a gdy napisałem z pytaniem dlaczego, otrzymałem odpowiedź:
"To samo zgłoszenie zostało zarejestrowane pod innym nazwiskiem."
Na mojego maila z pytaniem o szczegóły nie dostałem odpowiedzi. Napisałem kolejnego maila z prośbą o wyjaśnienie, bo nie wiem czy to tylko jakaś pomyłka, czy ktoś zgłosił się do promocji z moim sprzętem. Nie wiem w ogóle jak to możliwe, bo nikomu nie udostępniłem paragonu. Jestem teraz w troche paranoicznym nastroju bo nie znam szczegółów i nie wiem czy ktoś po prostu wyłudził nagrodę moim kosztem czy to tylko mały błąd. Dodam, że mój młodszy brat też korzystał z promocji i on dostał akceptację (spokojnie, nie jesteśmy cebulakami! Obaj kupiliśmy po jednej karcie graficznej - ja jednego dnia, a on kolejnego, daty widać na dowodach zakupu)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Odrzucenie zgłoszenia do promocji Zanurz się w grze
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2018, 20:14:02 »

Hej,

Prosimy pisać na promocje@msi.com i wyjaśniać sprawę. Prosimy o odrobinę cierpliwości przy oczekiwaniu na odpowiedź.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

lukasz7557

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec 2018, 16:37:40 »

siema, jak leci? U mnie fajnie, czekam już tydzień na odpowiedź od MSI. Wymieniliśmy ze dwa/trzy maile, wysłałem im numery seryjne kart graficznych (mojej i brata), żeby udowodnić, że to dwa różne produkty i tak sobie teraz czekam na jakikolwiek odzew. Ja rozumiem, że różne rzeczy trwają, ale w takiej sytuacji można by chociaż napisać coś w stylu "dziękujemy za maila proszę czekać, zajmujemy się tym". Zamiast tego czuję się jak mój kumpel na Tinderze - pisze do panienek, ale żadna nie odpisuje. No i nie wiem czy to co wysłałem wystarczy do weryfikacji czy trzeba coś jeszcze. Nie dostałem też informacji czy błąd wynikał z tego, że ktoś potraktował zgłoszenie moje i brata jako zgłoszenie na jedną kartę czy w sprawe jest wmieszany ktoś 3ci. No bo jeśli tak to kto? Nie chciałbym, żeby jakiś oszust cokolwiek dostawał.

Tak więc, proszę MSI, odpiszcie na maila. Cokolwiek, serio. Nawet "siema sprawdzamy to"

MSI FAE 2

• Global Moderator
  • Kapitan
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Czerwiec 2018, 16:57:47 »

Dostałem informację z działu promocji ,że sprawa została już rozwiązana.

lukasz7557

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec 2018, 18:16:46 »

Tak jest, słuchawki już do mnie dotarły. Dzięki za rozwiązanie mojego problemu. Jest szansa, że dowiem się na czym polegał błąd? Nikt mi ostatecznie nie wyjaśnił czy ktoś inny zarejestrował mój paragon czy to moje zgłoszenie zostało pomylone ze zgłoszeniem mojego brata.

To jak MSI? Uszczkniecie choć troszkę informacji?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwiec 2018, 17:21:22 »

Hej,
   Jak zwykle, z pytaniami na temat promocji zapraszamy na promocje@msi.com - moderatorzy z forum nie mają możliwości aż tak szczegółowej weryfikacji tego typu problemu. Ale w sumie po co drążyć temat - skoro wszystko w końcu koledzy z działów promocji rozwiązali?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

lukasz7557

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwiec 2018, 14:09:13 »

Ale w sumie po co drążyć temat - skoro wszystko w końcu koledzy z działów promocji rozwiązali?

Ponieważ jeśli moje zgłoszenie nie zostało pomylone, a faktycznie zostało zarejestrowane wcześniej przez kogoś innego to możliwości są dwie:
1) Ktoś wykradł mi zdjęcie paragonu - które zrobiłem telefonem i przesłałem sam do siebie przez Facebooka, czyli albo oprogramowanie szpiegujące na smarfonie albo na PC
2) Pracownik moreli w punkcie odbioru wydrukował kopię paragonu i zarejestrował na siebie, tym samym nadużył zaufania klienta do sprzedawcy i powinno zostać to zgłoszone do jego pracodawcy.

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Bo albo mam problem z bezpieczeństwem swoich danych (pkt 1), albo pracownik punktu odbioru próbował mnie oszukać, więc wolałbym go wtedy unikać

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec 2018, 02:13:55 »

Tutaj zespół wsparcia już nie pomoże. Marketingiem zajmują się inne osoby, więc chyba sam rozumiesz...
promocje@msi.com

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec 2018, 14:11:53 »

Hej,
  Ja podejrzewam błąd ludzki - nie wpadajmy w paranoję. Ale oczywiście, jak chcesz drążyć temat, musisz się kontaktować z kolegami z marketingu na promocje@msi.com - opisz sprawę dokładnie, żeby nie było wątpliwości, bo koledzy mają dużo zgłoszeń i mogą nie pamiętać tego konkretnego przypadku.

pozdrawiam,

MSI FAE Poland