Autor Wątek: Naklejka B360 Gaming Pro Carbon  (Przeczytany 909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

popaj

• Szeregowiec
  • *
  • :
Naklejka B360 Gaming Pro Carbon
« dnia: 19 Lipiec 2018, 22:57:56 »

Mam dziwne pytanie. Ostatnio kupiłem płytę główną B360 Gaming Pro Carbon i wśród dodanych elementów nie było naklejki Case Badge. Czy nastąpiła era oszczędności, że firma nie daje naklejek czy tylko mi się trafiła płyta z brakiem naklejki. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2018, 15:12:06 wysłana przez MSI FAE 2 »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Naklejka
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2018, 08:40:44 »

Hej,
  No nie we wszystkich są te tarczki, niestety, chociaż generalną zasadą było to, że dodawali ostatnio. Jak napiszesz na info.pl@msi.com to możemy porozmawiać o tej naklejce, jak Ci tak bardzo zależy. :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

popaj

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Naklejka
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipiec 2018, 08:10:48 »

Nie ma problemu, tylko byłem zdziwiony, że w opakowaniu nie ma naklejki. Wszędzie gdzie oglądałem materiały na temat tej płyty (przygotowania do wyboru płyty) było zawsze, że naklejka jest. Jest także wyszczególniona w instrukcji jako zawartość opakowania. Więc gdy jej nie znalazłem byłem zdziwiony i zaniepokojony, że trafiła mi się dziwna płyta (tzn. jakaś lewa). Dlatego zadałem pytanie. Ogólnie płyta jest w porządku, zarejestrowana i do szczęścia nie potrzeba mi naklejki. Najważniejsze, że płyta działa sprawnie. Dziękuje za informacje i pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Naklejka B360 Gaming Pro Carbon
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipiec 2018, 07:49:41 »

Hej,
  Spoko, mam nadzieję, że sprzęt długo posłuży. :-)
  pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland