Autor Wątek: Brak gadzetu  (Przeczytany 1434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krzys4020

• Szeregowiec
  • *
  • :
Brak gadzetu
« dnia: 19 Kwiecień 2018, 18:10:45 »

Witam serdecznie 22 02 2018 zakupołem laptopa Zgłoszenie wysłałem maila zwrotnego tez otrzymałem od tamtej pory cisza

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Brak gadzetu
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2018, 19:13:39 »

Witam

Spróbuj jeszcze raz: promocje@msi.com
Ostatnio, jak można zauważyć, są opóźnienia, więc mam nadzieję że w końcu się ogarną z tymi zgłoszeniami :)

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2018, 20:46:04 »

Witam,
niestety mój temat został zamknięty mimo, iż nie otrzymałem w dalszym ciągu gadżetu z promocji. Mój temat założony był miesiąc temu, od tamtej pory wysłałem 5-10 maili, wszystkie bez odpowiedzi. Od zakupu laptopa minęły już ponad dwa miesiące.
Widzę, że powoli wszyscy zakładający wątki na forum otrzymują swoje przesyłki, tutaj moje pytanie czy powinienem dalej czekać cierpliwie na przesyłkę czy dalszym ciągu co jakiś czas wysyłać wiadomość do działu promocji w celu uzyskania jakiejkolwiek informacji w tym temacie ?

mkjochim_00

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień 2018, 21:33:10 »

Witam

Miałem ten sam problem więc napisałem do pomocy MSI i skontaktowali mnie z infolinią która sprawdziła co z moim zamówieniem po ok.godzinie otrzymałem e-mail o tym że są duże opóźnienia z powodu dużego zainteresowania polecam też Byś napisał do pomocy . Pozdrawiam

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Kwiecień 2018, 01:14:16 »

Chwilowo nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Nie jesteście jedynymi osobami które się zgłosiły po jakąś promocję, więc zapewne sposobu by Was "wepchnąć" przed kolejkę zgłoszeń, nie ma.
Wg mnie MSI za dużo tych promocji narzuciło jak na jeden raz, to i opóźnienia teraz mamy  :(
Wcześniej, szczerze mówiąc, zdarzały się pojedyncze osoby. Ale w życiu nie widziałem tego 5+ w ciągu 1-2 tygodni.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.

fotosiejan

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Kwiecień 2018, 13:43:40 »

W moim przypadku minął drugi miesiąc od pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Proszę o POMOC bo ręce opadają...

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Kwiecień 2018, 17:28:01 »

Hejka,

Powiadomiłem dział promocji o problemie.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

mkjochim_00

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Kwiecień 2018, 17:57:08 »

Mojego wniosku w ogóle nikt nie rozpatrzył dlatego pisałem do MSI i po kilku dniach (dziś) otrzymałem gadżety .

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Kwiecień 2018, 19:41:25 »

Hej,
  Jak mówiliśmy, koledzy mieli bardzo dużo zgłoszeń, ale już powoli wszystko wraca do normy.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwiecień 2018, 02:23:32 »

Ok, w takim razie pozostaje czekać. Wszyscy jesteśmy ludźmi więc należy być też wyrozumiałym. Tak jak napisałeś, za dużo promocji ogłosili na raz, jedna po drugiej można rzec, niektóre się chyba nawet pokrywały więc faktycznie to może powodować takie gigantyczne opóźnienia. Jedynie można mieć do was prośbę byście nie zamykali tematów, dopóki każdy wypowiadający się nie potwierdzi odbioru gadżetu bo jesteście (jak widać) naszymi "pośrednikami", którzy mogą tam przypominać, że są jeszcze osoby zgłaszające ten problem.
Dzięki jeszcze raz, że odpowiadacie tutaj na bieżąco. Pozdrawiam, czekając cierpliwie :)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwiecień 2018, 18:21:19 »

Tak jak wspominałem w poprzednich wątkach, na spokojnie trzeba podejść do tematu.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Kwiecień 2018, 14:12:50 »

Hej,
  Dział promocji i tak by wysłał wszystko co trzeba, bez naszego przypominania. :-)

MSI FAE Poland

fotosiejan

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Maj 2018, 02:25:50 »

Witam. Dziś otrzymałem wiadomość "Przepraszamy za opóźnienie. Gadżety zostaną wysłane do końca tygodnia". Nadzieja wraca, cierpliwie czekam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Maj 2018, 12:51:38 »

Hej,

Jak widać, koledzy z działy marketingu się odgrzebali z zaległości. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienia. :-)

pozdrawiam,

MSI FAE Poland

Adamski

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Maj 2018, 18:39:36 »

Jeszcze nie do końca chyba, kolega zgłaszał 22.02, ja 26.02 więc może w przyszłym tygodniu i mnie spotka zaszczyt ;)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Maj 2018, 18:50:19 »

Nie da się wszystkiego na raz :)

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Maj 2018, 21:43:39 »

Ja zgłaszałem 14.02 i nadal cierpliwie czekam na odzew ;)

fotosiejan

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Maj 2018, 22:00:22 »

Witam. Mam dziś święto :))
Dotarły właśnie gadżety kurierem DHL. Plecak i koszulka.
Trzymam kciuki za Wasze zgłoszenia!
Proszę o niezamykanie tematu - niech wszyscy zainteresowani maję szansę wypowiedzi czy dostali to co MSI obiecało.
Pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Maj 2018, 14:12:26 »

Hej,

No i świetnie.:-)
  Co do moderowania forum - zostaw to moderatorom.

pozdrawiam,

MSI FAE Poland

artur_kruk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Maj 2018, 13:05:08 »

Witam,

12 kwietnia 2018 r. otrzymałem z działu Promocje poniższego maila:

Dzień dobry,
Dziękujemy za wybór produktu MSI, rejestracja jest poprawna. Gadżety zostaną wysłane w przeciągu miesiąca.

Pozdrawiamy,
Zespół MSI

Dziś jest 17 maja. Czy gadżet, w postaci słuchawek, został już do mnie wysłany?

Artur

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Maj 2018, 13:29:31 »

Hej,
   Przesłałem informację o problemie do działu promocji.

pozdrawiam,

MSI FAE Poland

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Maj 2018, 14:33:48 »

Hej,

Dostałem info, że dziś gadżety wyjadą. Przepraszamy za opóźnienia.

pozdrawiam,

MSI FAE Poland

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Maj 2018, 23:42:13 »

Ja z kolei otrzymałem kilka dni temu odpowiedź ( w końcu ! po ponad 3 miesiącach ) tylko niestety jej treść mnie zasmuciła, gdyż dział promocji stwierdził, że promocja do której się odwołuje obowiązywała w tamtym roku. Po wielu trudach udało mi się odszukać regulamin oraz link do tej właściwej promocji - gaming to mój sport. Oczywiście odesłałem zarówno regulamin oraz link do działu promocji mam tylko nadzieję że nie będę czekał na odpowiedź kolejne trzy miesiące ...

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj 2018, 02:13:28 »

Cóż, zdarzali się tacy co chcieli otrzymać grę z promocji która obowiązywała 3 lata temu  8)

artur_kruk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Maj 2018, 20:44:59 »

Witam,

Dziś odebrałem słuchawki w punkcie UPS.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Artur

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Maj 2018, 02:30:30 »

No cóż domyślam się, iż zdarzają się różni "bohaterowie" ale może to też być spowodowane tym, że liczba promocji jest przeogromna - co miesiąc, dwa kolejna, przy czym wiele się ze sobą pokrywa tylko warunki są inne bądź nagrody :) Mój przypadek odnosi się do sytuacji w której rozdawane były plecaki za zakup laptopa z serii GP,GL,GV. Odpowiedź z działu promocji, iż domagam się nagrody za promocje z przed roku sama w sobie pokazuje, że nie radzą sobie z ich ilością, bowiem ja piszę o promocji z okresu styczeń - marzec tego roku, a przedstawiciele działu promocji sięgają do czegoś z przed blisko roku :)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Maj 2018, 14:59:54 »

Hej,
  Nie bardzo rozumiem problemu. Zgłosiłeś w odpowiednim czasie i nie dostałeś gadżetu? Bo jak się spóźniłeś - to nie ma o czym rozmawiać, promocje zdecydowanie są czasowe.
  Co do czekania na odpowiedź - miejmy nadzieję, że aż tak długo tym razem to nie potrwa.
  Co do ilości promocji - koledzy z działu marketingu starają się Wam wszystkim umilić kupowanie produktów MSI po prostu. :-)

MSI FAE Poland

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Maj 2018, 22:33:38 »

W skrócie - promocja obowiązywała na przestrzeni styczeń - marzec (nie pamiętam dokładnie od którego do którego ale jest to nieistotne gdyż zakupu dokonałem w lutym i w tym samym czasie dokonałem rejestracji laptopa). Minęły trzy miesiące, a ja otrzymałem maila, iż promocja do której nawiązuje w mailach (gdyż w między czasie cały czas pisałem maile do działu promocyjnego) obowiązywała rok temu. Jednakże wiedziałem, że teraz również obowiązywała podobna promocja, musiałem znaleźć jej regulamin i odesłać do działu promocji jako dowód. Na tym stanęło, minął tydzień, mam nadzieję, że na odpowiedź nie będę musiał długo czekać.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Maj 2018, 03:22:25 »

kamstru1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Maj 2018, 22:40:56 »

Tak to mój wątek, przedwcześnie zamknięty ;)