Autor Wątek: MSI GL72 6QD - Problem z klawiszami  (Przeczytany 389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bajsebastian0

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GL72 6QD - Problem z klawiszami
« dnia: 11 Kwiecień 2018, 23:34:12 »

Witam serdecznie,

od kilku dni występuje u mnie bardzo irytujący problem, mianowicie dwa klawisze : klawisz ,,o'', oraz klawisz ,,1'' przestały normalnie działać, w sensie muszę je mocno kilka razy nacisnąć żeby zaczęły działać. Czasami bez mocnego wciśnięcia najpierw klawisza ,,o" klawisz ,,1" wcale nie odpowiada, nawet przy dłuższych próbach. Gdy klawisze zaczną już działać, działają przez czas użytkowania, ale gdy się ich nie naciska po pewnym czasie znowu występuje ten sam problem i trzeba je mocno wcisnąć żeby zaczęły działać. Stalo to się samo z siebie, wieczorem zamknąłem laptopa a następnego dnia klawisze zaczęły wariować. Wyjąłem je ale pod nimi nic nie ma, czyściutko, gumki oraz plastik są cale. Klawiatura nie została zalana, ani nie jest brudna, dbam o czystość sprzętu. Laptop jest nowy ma niecałe 10 miesięcy.

Czy da się to jakoś naprawić bez odsyłania laptopa do serwisu (jest jeszcze na gwarancji) ? Bez wymiany całej klawiatury ?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI GL72 6QD - Problem z klawiszami
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwiecień 2018, 13:07:41 »

Hej,
  Ja bym jednak sugerował naprawę w serwisie gwarancyjnym - cs.msi.com.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login