Autor Wątek: Gwarancja na kartę graficzną  (Przeczytany 314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aleksander.gut

• Szeregowiec
  • *
  • :
Gwarancja na kartę graficzną
« dnia: 10 Kwiecień 2018, 23:00:53 »

Witam. Czy mając kartę graficzną zakupioną w USA mogę ją oddać na gwarancję także w polsce?
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2018, 23:31:37 wysłana przez aleksander.gut »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Gwarancja na kartę graficzną
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2018, 13:25:33 »

Hejka,

Gwarancja na płyty/grafiki jest sklepowa. Więc musisz oddać grafikę do sklepu, w którym ją zakupiono. Nawet jak u nas kupisz, w Polsce, to nie wysyłasz jej bezpośrednio, a reklamujesz przez sklep.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Gwarancja na kartę graficzną
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2018, 16:55:39 »

Witam

Z tego co wiem, to gwarancja międzynarodowa/globalna dotyczy tylko laptopów. I też, tylko pierwszy rok.
W USA możesz oddać kartę bezpośrednio do MSI. Ale tu rozmawiamy o kompletnie 2 innych częściach świata.
Więc w razie problemów, byś musiał odsyłać kartę do USA (bez znaczenia czy MSI czy sklepu).

Wiele osób z Afryki kupuje karty/płyty z USA (bo taniej, bo potrafią oszukać podatek czy opłaty celne i wyjdzie ze $100 taniej niż kupno we własnym kraju). A później mają pretensje że muszą odsyłać właśnie tam...

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.