Autor Wątek: Gdzie AMD Gaming?  (Przeczytany 205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shamrock777

• Szeregowiec
  • *
  • :
Gdzie AMD Gaming?
« dnia: 30 Marzec 2018, 02:50:46 »

Drogie MSI,
na początku może coś miłego: jestem miłośnikiem serii Gaming, bardzo podoba mi się czerwono-czarna kolorystyka, czerwone ledy, jakość wykonania i kultura pracy. Mam kilka produktów z serii: płyty główne 970 Gaming i B350 Gaming Plus, karty graficzne R7 370 i 1050 Ti oraz podkładkę Sistorm. Raczej "niedzielny" ze mnie gracz, więc nie potrzebuję nic lepszego, ale lubię tę serię, bo mam w domu 3 komputery i dobrej jakości sprzęt mam komu oddać, jak modernizuję swój komputer. Niestety mam z MSI ostatnio mały dylemat, najpierw podczas składania trzeciego komputera (dla żony - typowo pod internet, nic więcej, dlatego integra od AMD, bo jest lepsza niż Intel) musiałem odesłać do sklepu 2 płyty główne A320 Gaming Pro, bo przyszły uszkodzone (kilka miesięcy wcześniej B350 Gaming Plus też przyszła uszkodzona, ale wymieniono na działającą) a teraz te cyrki ze znikającymi seriami Gaming od AMD, czy też haniebne wypowiedzi Waszych hinduskich odpowiedników. Nvidia i jej GPP aż tyle Wam daje? Na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w naszym kraju wystawiłem 1050 Ti i zatytułowałem a(u)kcja protestacyjna. Tak, sprzedam, i zamierzam kupić RX 560 (chyba, że dozbieram do RX 570), ale nie od MSI, a od czegoś typowo AMD (Sapphire czy XFX). Może i stracę na wydajności, czy jakości wykonania (choć akurat wiele nie potrzebuję) ale zyskam coś, czego wielu (także Wam) brakuje - honor. Wszystko się kiedyś kończy, moje przywiązanie do MSI też...

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Gdzie AMD Gaming?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2018, 03:18:12 »

Tak jakby MSI Polska miało wpływ na kontrakty  ::)
Nie to miejsce na takie rozmowy. Bardziej polecam bezpośredni kontakt z MSI:
https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=10546.0

A MSI RX Gaming bez problemów znajduje:
https://us.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-580-GAMING-X-Plus-8G
Pewnie wujek Google gryzie co to niektórych  ;)

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.