Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: Komputer do obróbki filmów, zdjęć i gier, Laptop MSI GT72VR 7RD będzie ok?  (Przeczytany 1565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

domelxp

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witam,
Zastanawiam się czy komputer posłuży mi więcej niż 4-5 lat jeżeli wybiorę wersję z linku

i7
32 gb ram
2 dyski ssd

https://www.morele.net/laptop-msi-gt72vr-7rd-dominator-426xpl-32-gb-ram-240-gb-m-2-pcie-240-gb-ssd-windows-10-pro-pl-1286540/

Wykorzystywałbym do renderingu filmów wideo, obróbki zdjęć oraz żeby czasem zagrać.

Dziękuję za wszelkie sugestię
Pozdrawiam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec 2018, 15:41:22 wysłana przez domelxp »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska

Hejka,
  Fajny komputerek, na pewno teraz da radę i pograć i popracować. W ofercie MSI są nieco lepsze - zwłaszcza jeśli chodzi o grafikę - zależnie jak bardzo potrzebujesz grać. RAM możesz w tym ewentualnie rozbudować. Wszystko kwestia budżetu.
  4-5 lat to dość dużo jak dla komputera. Nie twierdzę, oczywiście, że nie będzie działał za te 5 lat. Wręcz przeciwnie, sam używam starego GT i sobie chwalę. Zauważ jednak, że już powoli teraz zbliżają się premiery 8 generacji procesorów w laptopach -  to i programy pewnie będą bardziej wymagające. Może warto poczekać jakiś czas, na te premiery.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland