Autor Wątek: nie wykrywa karty graficznej nvidia  (Przeczytany 760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adamswierkot

• Szeregowiec
  • *
  • :
nie wykrywa karty graficznej nvidia
« dnia: 09 Luty 2018, 01:45:47 »

Witam,

Nie wykrywa karty graficznej w managerze urządzęn nie ma jest tylko intela 3000

Wykonałem format systemu windows 7 home premium taki sam jak był wcześniej 64 bitowy

-Przy instalacji sterownikow nvidia wyskakuje komunikat że nie znalezione sprzętu
-z instalacja sterowników wszystko krok po kroku zrobiłem i dalej wywalało ten komunikat sterowniki najnowsze oraz bios sprawdzane tez z starszymi sterownikami i dalej nic

Sprzęt
laptop msi cx640

i3 2130

geforce gt 520m

adamswierkot

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: nie wykrywa karty graficznej nvidia
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2018, 04:32:53 »

Witam znalazłem rozwiązanie było zajeło mi to 2 dni :D ale przeszukałem wszystko i odpowiedz jest taka

Wchodzimy do biosu w ostatniej zakladce coś związanego z loadem (chodzi o ostatnia znana dzialajaca konfiguracje) a pozniej save w tej samej zakładce i wraz z logowaniem ładuje karte pzdr

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: nie wykrywa karty graficznej nvidia
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2018, 13:11:20 »

Hej,
  Dzięki, że podzieliłeś się rozwiązaniem!
  Wątek zamykam.
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

We have updated Privacy Policy that may affect your personal data. Continue to browse our site means you agree to our use of Cookies, Privacy Policy and Terms of Use