Autor Wątek: [PR] NA TARGACH CES 2018, MSI ZAPREZENTOWAŁO NAJNOWSZY MODEL NOTEBOOKA GE63 RGB  (Przeczytany 760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MSI Support

  • Global Moderator
  • Generał
  • *****
  • :
  • Wiadomości: 1434
    • MSI PolskaNa ostatnich targach CES 2018, przy prezentowanych na stoisku przez firmę MSI najnowszych notebookach dla graczy, skoncentrowano się przede wszystkim na zaimplementowanych w najnowszych laptopach innowacyjnych gamingowych funkcjach oraz pionierskich technologiach, które z pewnością okażą się przydatne dla graczy i komputerowych entuzjastów z całego świata. Dzięki temu odwiedzający targi mogli zobaczyć m.in. pierwszego gamingowego notebooka MSI z pełnym podświetleniem RGB górnej pokrywy oraz najbardziej smukłe laptopy do gier z serii GS. Z innych nowości z pewnością warto było zwrócić uwagę na pierwszego na świecie notebooka, który wyposażony jest w premierową, bezprzewodową kartę sieciową Killer Wireless-AC 1550. Wszystkie te nowe funkcje i technologie świadczą dobitnie o tym, że MSI była jedną z najbardziej innowacyjnych firm na tegorocznych targach CES 2018.


 
Zachwyć się 24 milionami kolorów za sprawą gamingowych trybów notebooka GE63 Raider RGB

Od samego początku, seria GE była traktowana jako klasyczny, preferowany przez entuzjastów gier notebook. Ale w 2018 roku, najnowsze, wprowadzane na rynek modele GE63/73 Raider RGB otrzymały zupełnie nową tożsamość i ich bronią stał zainspirowany wyjątkowymi, sportowymi samochodami design z dwunastoma strefami podświetlenia RGB, które usytuowano z obu stron pokrywy laptopa. Oświetlenie to charakteryzuje się możliwością wykorzystania 24 milionów barw. Sterowanie nim możliwe jest za pośrednictwem aplikacji SteelSeries Engine 3 lub może być niezależnie kontrolowane za pomocą oprogramowania Dragon Center. Użytkownicy mogą również wykorzystać podświetlenie pokrywy do zdefiniowania jeszcze większej ilości interakcji z grą w czasie rzeczywistym, zwłaszcza w połączeniu z systemem podświetlenia klawiatury. Dzięki temu nowa generacja notebooków z serii GE63/73 jest jeszcze bardziej wyszukana, a zarazem wyjątkowo profesjonalna. Właśnie za sprawą świetlnych interakcji, gracze mogą zaprezentować widzom swoje najlepsze gamingowe umiejętności.


Oprócz laptopów do gier, MSI zaprezentowała również nowy, innowacyjny tryb Gaming Mode, który zapewnia lepszą wydajność w grach, bardziej interaktywne podświetlenie oraz optymalizację ustawień dla popularnych tytułów gier, takich jak PUBG, LOL i DOTA.


 
Pierwsza na świecie prezentacja bezprzewodowej karty sieciowej Killer Wireless-AC 1550, w którą wyposażono notebooka z serii GT75VR TITAN Pro

MSI zaprezentowała również nowego notebooka GT75VR Titan Pro, który wyposażony został w całkowicie nową, bezprzewodową kartę sieciową Killer Wireless-AC 1550. Opracowana we współpracy z Intelem, karta Killer Wireless-AC 1550 jest obecnie najszybszym na świecie bezprzewodowym adapterem sieciowym 2x2 11ac, który zapewnia przepustowość dochodzącą do 1,73 Gb/s. Jest to zatem idealne rozwiązanie sieciowe do gier, streamingu i pobierania plików. Killer 1550 wspiera obsługę kanałów o szerokości 160 MHz i może zapewnić dwukrotnie większą przepustowość niż standardowe karty sieciowe 2x2 11ac. Przepustowość dochodząca do 1,73 Gb/s sprawia, że gracze mogą cieszyć się stabilnym, połączeniem z Internetem, właśnie za sprawą tego najpotężniejszego, gamingowego rozwiązania WiFi.Aby dowiedzieć się więcej na temat pełnej oferty firmy MSI odwiedź stronę: us.msi.com lub śledź nas na Facebooku http://www.facebook.com/MSIGamingUSA i Twitterze twitter.com/msiUSA.
Wszelkie prawa związane z informacjami technicznymi, zdjęciami, tekstem i innymi treściami opublikowanych w niniejszej informacji prasowej są zastrzeżone. Treść może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
 

Zapisane