Autor Wątek: [Test] MSI Cubi 3 Silent - Videotesty  (Przeczytany 541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
[Test] MSI Cubi 3 Silent - Videotesty
« dnia: 29 Grudzień 2017, 18:36:53 »

Zapraszamy do czytania testu najnowszego produktu firmy MSI - Cubi 3 Silent

"MSI Cubi 3 Silent świetnie spełni rolę cichego, biurowego komputera, który jednocześnie może potencjalnie nie zająć miejsca na biurku, gdy zawiśnie na plecach monitora. Wrzucenie go pod telewizor też nie jest złym pomysłem, szczególnie dla tych, którzy nie lubią operować wbudowanym w SmartTV webOS, czy innym tego rodzaju oprogramowaniem. Pełnoprawny Windows 10 to jednak większe pole do popisu, więc widzę w tym wiele sensu, pomimo faktu, że teoretycznie większość nowych telewizorów potrafi wewnętrznie obsłużyć Netflix, czy Youtube, to nie przebiegnie to nigdy tak wygodnie, jak na NUCu z przyzwoitym procesorem i szybkim dyskiem SSD, obsługiwanym z kanapy bezprzewodową klawiaturą z touchpadem. Konsolidując wszelkie wnioski z tej recenzji, przyznaję MSI Cubi 3 Silent ocenę 4,5/5 i odznaczenia "Kultura Pracy" oraz "Design". Jednocześnie rekomenduję ten produkt ludziom, którzy szukają kompaktowego i cichego komputera za rozsądną cenę."

Link do testu <<KLIK>>
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login