Autor Wątek: Sterownik realtek msi gt72 Windows 10  (Przeczytany 791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monmichal

• Szeregowiec
  • *
  • :
Sterownik realtek msi gt72 Windows 10
« dnia: 18 Grudzień 2017, 01:48:58 »

Witam mam problem ze sterownikami realteka mianowicie nie mam w trayu oraz w panelu sterowania menadżera realteka a gdy próbuje go ręcznie uruchomić nie chce się włączyć. Dzieje się tak nie ważnie od tego skąd zainstaluje sterownik czy ze strony msi czy to sam Windows zainstaluje zawsze ten sam problem.
Pozdrawiam

pit_1975

• Generał
  • :

monmichal

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Sterownik realtek msi gt72 Windows 10
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Grudzień 2017, 02:54:19 »

Niestety zainstalowałem i dalej to samo :/

Kasio

• Pułkownik
  • :
    • Kasio Flickr
Odp: Sterownik realtek msi gt72 Windows 10
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2017, 00:24:56 »

O jaki menadżerze Realteka piszesz ??? ,menadżer został usunięty z 20 lat temu, i wszystko jest przeniesione do zarządzania dzwiękiem w windows (PPM na głośniczek),a jeśli nie masz ikony w tray'u,to musisz ja włączyć.Kliknij lupe i wpisz "wybierz ikony wyświetlane na pasku zadań" zaznacz ikonę głośniczka.
Sterowniki ściągnij z strony Nahimic ---->  https://nahimic.helprace.com/i347-nahimic-2-5-23-is-out
-tylko pamietaj najpierw zostanie odinstalowany stary sterownik,zresetuj system, po  ponownym uruchomieniu zainstaluje sie nowy sterownik ,nic nie klikaj nic nie rób do puki po resecie nie zainstaluje sie nowy sterownik,jeśli masz Nahimic'a po resecie wywali Ci komunikat blabla,wszsytko wróci do normy po zakonczeniu pracy instalatora Realteka.W razie problemów odinstaluj realteka z Menadżera urządzeń,ppm Realtek High definition ....   własciwości/odinstaluj urządzenie   ,zaznacz "usuń oprogramowanie sterownika....."

Ps:
A to ciekawe, na stronie Realtek do której @pit_1975 podał linka sterowniki są starsze niż na stronie Nahimic  ;D