Autor Wątek: MSI gaming app - nieprawidłowe działanie programu  (Przeczytany 924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mktiger

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI gaming app - nieprawidłowe działanie programu
« dnia: 17 Grudzień 2017, 14:49:20 »

Mam pewien problem który zauważyłem już kiedyś, a ostatnio do niego wróciłem w związku z przemyśleniami o Ledach. Przejdę do sedna:
Po instalacji programu MSI Gaming App, podczas otwierania wielu stron w przeglądarce (Opera/ Firefox) kursor myszy laguje, spowalnia, tak jakby bardzo mocno obciążał procesor. Gdy strony się załadują , działanie myszy wraca do normy. Co ciekawe program nie jest uruchomiony, tylko po prostu zainstalowany. Nie zauważyłem problemów w grach, jedynie w przeglądarce. Po odinstalowaniu aplikacji, wszystko automatycznie wraca do normy, zero problemów z kursorem. Działanie widać na załączonym filmie (link do yt)
https://youtu.be/s40Hx3b6HFc
Sprzęt: i5 7600 na H270 Bazooka, 2x8GB, MSI 960GTX 2GB Armor 2x, SSD 240GB

Kasio

• Pułkownik
  • :
    • Kasio Flickr
Odp: MSI gaming app - nieprawidłowe działanie programu
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2017, 16:16:11 »

Musi działać jakiś proces albo usługa w tle,sprawdź usługi i możesz tez sprawdzić procesy aplikacji programem Procexp i Depends,ja tak mam gdy włacze wyszukawanie w RegEdit z tym że u mnie kursor,myszka staje całkowicie i żeby ja przesunać po ekranie pare cm potrzeba 5 min,identycznie było w Win7 na poczatku.

W razie czego LINK
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2017, 16:26:55 wysłana przez Kasio »

maciej.pacholarz

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2018, 22:03:38 »

witam mam problem z tą właśnie aplikacją. kiedy jest zainstalowana kraszują mi się gry

mktiger

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2018, 22:07:23 »

Ja sobie odpuściłem, nic sensownego nie mogłem wymyślić. Dla mnie aplikacja po prostu źle wpływała na działanie myszy, ale co ciekawe, po uruchomieniu, zamknięciu i uruchomieniu ponownie problem znikał. Pojawiał się ponownie po restarcie.

slawek339

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Marzec 2018, 15:43:08 »

Również mam problemy z tą aplikacją na MSI X370 Gaming Pro

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Marzec 2018, 19:00:50 »

Jak macie problemy, to chociaż podajcie wersję GamingApp..
Osobiście używam i nie mam problemów.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Marzec 2018, 19:02:39 »

Hej,
  Ostatnio były wydawane nowe update'y do tych aplikacji. Sprawa jest rozwojowa, programiści poprawiają błędy w nich. Spróbuj pobrać najnowszą wersję ze strony dla Twojego produktu.
  Prosimy o zakładanie nowych wątków. :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login