Autor Wątek: MSI Z170A Krait Gaming R6 Siege - co z grą w zestawie  (Przeczytany 104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

robert_chojecki

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI Z170A Krait Gaming R6 Siege - co z grą w zestawie
« dnia: 06 Grudzień 2017, 14:19:54 »

Witam

Przeszukałem forum jednakże takiego wątku nie znalazłem. Prosiłbym o pomoc. 

Swoją płytę główną kupiłem już jakiś czas temu ( produkt zarejestrowany , kopia dowodu dodana ). Płytę pomimo super wydajności płytę główną kupiłem również dlatego, że miała mieć w zestawie
Rainbow Six Siege. Jednakże po rejestracji produktu na stronie nie mam możliwości uzyskania klucza do gry. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu ( gdzie się zgłosić bądź cokolwiek ).

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI Z170A Krait Gaming R6 Siege - co z grą w zestawie
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2017, 14:24:56 »

Witam

Z grą spóźniłeś się ponad rok:
With this new model you will receive a free copy of Tom Clancy’s Rainbow Six Siege [Standard Edition]. The promotion starts from 2015/12/1 to 2016/3/1. Please contact your local shop, MSI representative, or check the event page link: http://gaming.msi.com/promotion/rainbow6-siege for further information.

https://www.msi.com/Motherboard/Z170A-KRAIT-GAMING-R6-SIEGE.html

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

robert_chojecki

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2017, 14:30:12 »

Witam Nichrome

Dzięki za odpowiedź. 

Jednakże przy zakupie jak też również na opakowaniu płyty głównej, nie ma jakiejkolwiek informacji o tym, że jest ograniczony czas na uzyskanie klucza licencyjnego.

Płytę główną ( potwierdza to faktura vat ) zakupiłem 06.09.2016 więc w mniemaniu promocji kupiłem ją już bez prawa do uzyskania gry co jest absurdalne. Mógłbyś mnie do kogoś pokierować, ponieważ w tym przypadku będę chciał reklamować "wybrakowany" produkt.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Grudzień 2017, 14:37:32 »

https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=10546.0

W tym przypadku data zakupu nie ma znaczenia jeżeli nie zgłosiłeś się po promocję. Może w tym 09/2016 by Ci to uznali, ale my już kończymy rok 2017. Więc nie tylko rok minął od dnia zakupu, ale zaraz (za 3 miesiące) miną 2 lata od zakończenia promocji.

Przy zakupie mógł Cię o tym poinformować sprzedawca. Ale też mogłeś pytać o promocję w dniu zakupu, a nie ponad rok po zakupie.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

robert_chojecki

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Grudzień 2017, 14:49:37 »

Nichrome

Dzięki za odpowiedź. 

Płytę rejestrowałem dawno temu i już wtedy nie mogłem uzyskać klucza.