Autor Wątek: Problem z rejestracją produktu MSI  (Przeczytany 2337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzegorzgrzegorz54

• Szeregowiec
  • *
  • :
Problem z rejestracją produktu MSI
« dnia: 13 Marzec 2017, 19:03:36 »

Witam mam pewien problem z rejestracją produktu MSI 1050 ti 4GB OC dual fan strona każe najpierw podać numer seryjny 1 a po wpisaniu go otrzymuje taki komunikat "Cannot find product information" to wpisałem drugi numer seryjny i poszło do następnego etapu w drugim etapie prosi o drugi numer seryjne też go wpisuje, wypełniam odpowiednie pola. Klikam Dalej lecz mam komunikat "Product sn 2 error. please check... Proszę o pomoc!

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Problem z rejestracją produktu MSI
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec 2017, 19:38:13 »

Witam

Po kolei:
S/N 1 znajduje się na karcie graficznej i na pudełku. Powinny się ze sobą zgadzać.
S/N 2 z tego co wiem, znajduje się tylko na karcie graficznej. Z tego co słyszałem, to MSI troszkę pomieszało coś w numerach, i w S/N2 musisz pominąć któreś wartości.. Nie wiem które to, i nie wiem czy to ma związek akurat z Twoim produktem.
Jeśli nie pójdzie, to spróbuj skontaktować się z serwisem.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

r.witaszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwiecień 2017, 01:40:14 »

Niestety tez mam podobny problem, MSI prosi o rejestrację produktów a co do czego to nie można tego zrobić, mam kilka produktów MSI i żadnego nie udało mi się zarejestrować.
"Jakie małpy - taki cyrk!" 8) :P >:( ;D

ipman1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Grudzień 2017, 02:17:06 »

Jak się nie da to trzeba przez zgłoś problem i wybrać tam opcje że chce się zarejestrować.