Autor Wątek: MSI GP72MVR 7RFX Leopard Pro logo na wyswietlaczu  (Przeczytany 81 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ala302

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GP72MVR 7RFX Leopard Pro logo na wyswietlaczu
« dnia: 03 Grudzień 2017, 13:40:45 »

Witam
jestem nowy na tym forum dodam ze jest to moj pierwszy laptop zawsze mialem stacjonarny.
Mam pytanie do znawcow tematu kupilem okolo miesiaca temu laptopa co w temacie i do wczoraj chodzil bez zastrzezen ,wieczorem wlaczylem go i na wyswietlaczu pojawilo sie tylko logo msi i klawiatura sie podswietlila i tak zostal nie zaladuje sie nic , probowalem go wlaczac i wylaczac ale nic to nie dalo podpinalem ladowarke i bez ladowarki i dalej to samo staje na logo msi i to wszystko, wyczytalem gdzies ze pod spodem jest jakis reset baterii i go wcisnalem po 10 sekundach puscilem laptop sie wylaczyl i po podpieciu zasilacza odpalil dopiero .
Dzis rano sytuacja sie znow powtorzyla i znow musialem robic reset zeby odpalil , w czym lezy problem ktos mi podpowie czy musze oddac go do serwisu ?
pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI GP72MVR 7RFX Leopard Pro logo na wyswietlaczu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2017, 20:17:06 »

Podaj kilka informacji:
wersję BIOS
wersję EC
Wersję systemu operacyjnego
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

ala302

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2017, 23:04:06 »

poradzilem sobie wgralem nowy bios i ec i zaczelo smigac jak narazie
dzieki i pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Grudzień 2017, 15:04:17 »

Temat zamykam
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login