Autor Wątek: MSI GE62 6QF - nie wstaje z uśpienia  (Przeczytany 398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adam_duszak

• Kapral
  • *
  • :
MSI GE62 6QF - nie wstaje z uśpienia
« dnia: 28 Październik 2017, 22:38:10 »

Kurczę, wczoraj głupi Windows 10 się zaktualizował (chyba Fall creators update). Od razu pojawił się problem... Laptop nie wstaje po uśpieniu, pojawia się jakiś problem (załącznik) na każdym monitorze. Po resecie z przycisku działa. GTX 970m + hd530

Mam nadzieję że to nie wina sprzętu, raczej stawiam na Windowsa... Da się to jakoś naprawić czy czeka mnie kolejny formacik? :(

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI GE62 6QF - nie wstaje z uśpienia
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2017, 00:05:10 »

Kolejna ofiara tej beznadziejnej aktualizacji  :(
Podejrzewam że reinstalacja sterownika/ów naprawi problem. Zacznij od Intel HD oraz Nvidia.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

keiytom

• Kapitan
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik 2017, 00:22:41 »

Możesz zacząć od wyłączenia szybkiego uruchamiania. Szybkie uruchamianie często powoduje taki problem ale najczęściej gdy komputer przechodzi w stan Hibernacji a nie uśpienia.

adam_duszak

• Kapral
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik 2017, 04:34:01 »

Jeju, dzięki za pomoc :D Wystarczyło "nadinstalować" stery od inegry :)

Kasio

• Sierżant
  • **
  • :
    • Kasio Flickr
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik 2017, 14:10:29 »

Kurczę, wczoraj głupi Windows 10 się zaktualizował (chyba Fall creators update)........

Kolejna ofiara tej beznadziejnej aktualizacji  :(     ........

Panowie bez przesady,rozumiem że nie każdy zna windowsa ,ale instalacja sterowników to podstawa,zresztą po aktualizacji do Fall Creators Update (1709) widać gołym okiem że niektóre sterowniki trzeba zainstalować ponownie.W aktualizacji 1709 zostało naprawionych wiele problemów które występowały w 1703 ,poza tym każdy ma wybór, i nie trzeba bezmyślnie kilkać "zainstaluj" ,czasami warto poczekać i poczytać o nowościach jakie przynosi kolejna aktualizacja. :P

adam_duszak

• Kapral
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Październik 2017, 16:19:11 »

Panowie bez przesady,rozumiem że nie każdy zna windowsa ,ale instalacja sterowników to podstawa,zresztą po aktualizacji do Fall Creators Update (1709) widać gołym okiem że niektóre sterowniki trzeba zainstalować ponownie.W aktualizacji 1709 zostało naprawionych wiele problemów które występowały w 1703 ,poza tym każdy ma wybór, i nie trzeba bezmyślnie kilkać "zainstaluj" ,czasami warto poczekać i poczytać o nowościach jakie przynosi kolejna aktualizacja. :P

Rzecz w tym, że sterowniki były zainstalowane. W zasadzie to wszystko działało jak powinno (a w niektórych kwestiach nawet lepiej) z wyjątkiem tego problemu z wybudzaniem.

biuro.elem

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Grudzień 2017, 13:30:11 »

Witam wszystkich

Mam taki sam problem, ale pojawił się on już wcześniej i dzieje się tylko na najnowszych sterownikach do zintegrowanej grafy. Miałem taki problem w lipcu po aktualizacji sterownika, ale zainstalowałem starszą wersję i problem się rozwiązał. Teraz po aktualizacji windowsa nie da się zainstalować starszej wersji sterowników, bo jest napisane że system nie spełnia minimalnych wymagań żeby zainstalować sterowniki i lipa.
Ktoś może miał taki problem i sobie z nim poradził ?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Grudzień 2017, 20:23:11 »

Odinstaluj sterownik a następnie zainstaluj starszą wersje . Możesz też spróbować zrobić update BIOS i zainstalować sterownik Intela https://downloadcenter.intel.com/download/27266/Graphics-Intel-Graphics-Driver-for-Windows-15-60-?product=98909
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login