Autor Wątek: karta GTX 1060 wentylatory reklamacja pomoc  (Przeczytany 352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kiciasty

• Szeregowiec
  • *
  • :
karta GTX 1060 wentylatory reklamacja pomoc
« dnia: 10 Październik 2017, 18:32:38 »

procek i5 6500 3,2 GHZ  Płyta MSI Z170-A pro, Karta Geforce GTX 1060 Gaming 6G  Ram 8GB DDR4 Fury Black WIN 7 64 BIT

Witam
Jestem właścicielem nieszczęsnej karty 1060 z wadliwymi wentylatorami .Problem taki sam jak u innych.Była już na gwarancji w lutym 2017 i wróciła po półtora miesiącu z adnotacją że usterek brak. Wysłana była ze zdjęciami i solidnym opisem. Pomyslałem ze poczekam jak się znajdzie więcej wadliwych to może zaczną wymieniać (podłożyłem wentylator pod kartę wpięty do płyty). Czytam na forum że problem jest coraz większy i postanowiłem wysłać drugi raz,proszę forumowiczów o pomoc co napisać i jak to zrobić żeby uznali gwarancję i wymienili ten produkt.  Według znajomego być może problem tkwi w tym   że wentylatory dostają za małe napięcie lub prąd rozruchu co przy większej rezystancji wiatraczka nie wprowadzi go w ruch obrotowy. Należało by zmienić wentylatorki na inne o mniejszej rezystancji lub zmniejszyć rezystancję bocznika, który jest odpowiedzialny za doprowadzenie napięcia do wiatraczka. Ale to nie mój problem tylko serwisu .Człowiek z obsługi technicznej kazał mi zmienić zasilacz ;).(Chieftec 650 watt). Przykro mi ze muszę udowadniać że produkt jest zepsuty, a serwis wie doskonale o tej usterce , usterka jest upierdliwa bo za każdym razem jak odpalam kompa muszę zerkać czy wentyle chodzą i w rezultacie ma działać zapłaciłem za to 1600 z. Teraz druga wysyłka znowu półtora miesiąca czyli z 24 miesięcy gwarancji zrobią się 21. Jak ktoś mógłby mi w tym pomóc będę wdzięczny.
Pozdrawiam

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: karta GTX 1060 wentylatory reklamacja pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2017, 18:43:38 »

Witam

Zobaczę co da się z tym zrobić.
Spróbuj się dodzwonić raz jeszcze w międzyczasie.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

kiciasty

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Październik 2017, 21:03:38 »

dzieki
W czwartek wysyłam przez  sklep morele . prześle jeszcze nagranie na płycie nr karty to s/n 602-V328-13SB1609001158
pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Październik 2017, 19:03:52 »

Przekazane do działu serwisu
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login