Autor Wątek: [WYDARZENIE] MSI Fan Day - 7 września 2017  (Przeczytany 2147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartoszwysocki

• Pracownik MSI
  • Szeregowiec
  • :
[WYDARZENIE] MSI Fan Day - 7 września 2017
« dnia: 29 Sierpień 2017, 17:30:04 »

Chcielibyście być jednym ze szczęśliwców, którzy otrzymają szansę, by odwiedzić wrocławskie biuro MSI i zobaczyć jak nasza firma wygląda "od zaplecza"?  Wystarczy, że w tym temacie opiszecie dlaczego to Was mamy wybrać.
4 września trójka z Was otrzyma od nas specjalne zaproszenie na to wydarzenie.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2017, 17:37:13 wysłana przez bartoszwysocki »
Pracownik działu Marketing

szymonkowalski991

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: [WYDARZENIE] MSI Fan Day - 7 września 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2017, 22:02:04 »

A wiec nie spelna rok temu bylem wielce zasmucony tym ze nie moge wziac udzialu w takim przedsięwzięciu, poniewaz nie mialem ukonczonych 18 lat, wierni pisalem z fanpage'em z Msi i za to ze jestem fanem, dostalem Smoczyslawa co mnie strasznie ucieszylo, tak za nic, zrobilo mi sie bardzo milo, teraz pragne przyjechac do siedziby, zobaczyc na zaplecze i nie tylko ;) wprost jest to moje marzenie.

matjezy83

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2017, 22:13:04 »

Chciałbym zostać jednym z szczęśliwców , i dlaczego ja miałbym zostać wybrany?
Jestem jednym z wiernych fanów który posiada sprzęty oraz gadżety waszej firmy takie jak Laptop GL72-6QD , małego Smoczysława oraz wiele innych gadżetów na które miejsca by mi tu zabrakło. Chętnie bym zobaczył wszystkie starania MSI które robią specjalnie dla klientów żeby byli jak najbardziej zadowoleni z ich produktów. Gdybym miał taką możliwość odwiedzenia siedziby MSI chętnie bym zobaczył jak wygląda praca w takiej firmie.

varmeya

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2017, 23:10:19 »

Pamiętam, gdy pierwszy raz zapraszaliście do swojej siedziby. Niestety, wtedy siedziałam i uczyłam się do egzaminów. Teraz wszystko pozdawane, więc niczym młoda gazela mogę kopytkować w waszą stronę. Jeśli mnie wybierzecie, postaram się być grzecznym pokemonem :D Dodatkowym punktem, który przemawia za tym, abym znalazła się w gronie szczęśliwców jest to, że nigdy nie byłam we Wrocławiu, a miasto jest podobno bardzo ładne. I mogłabym uśmiechnąć się do Smoczysława (lub miłego pana z MSI, bo Smoczysław mógłby nie zaszczycić zwykłego śmiertelnika swoją smoczą obecnością), może znalazłby dla mnie koszulkę "Trust me I'm a gamer", którą tak bardzo chcę mieć ;) Pozdrawiam cieplutko z czornego ślunska!

vegtom

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień 2017, 06:46:57 »

fajnie Smoczysław ma ciekawy pomysły ....  tylko ze ja w gdańska jestem i to nie możliwe żebym  do was pojechał za daleko chyba że Smoczysław po mnie przyleci na skrzydła !!!
teraz szukam wszystkie możliwości kupienia nowego sprzętu jak płyta główna i karta graficzna !

zdrpkamil

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpień 2017, 18:04:33 »

W sumie uważam, że będzie bardzo fajnie
Jeśli wasz wybór padnie właśnie na mnie
I nie sądzę że to ja wygrać mam to
Dlatego postanowiłem ciutkę przybliżyć wam to
Było to wstecz ze dwa tygodnie jak sięgam pamięcią
Wydarzenia ciężkie jak wiadro z rtęcią
Według mnie najbardziej byłoby w porządku
Gdybym opowiedział tą historię od początku
Jakoś w kwietniu znalazłem ofertę pracy
Sezonowej, czyli na weekendy znaczy
Duże ambicje jak na siedemnastolatka
"Ty się zamęczysz"- tak mówiła moja matka
Skończyła się gra w kosza i wolna sobota
Bo wolałem zarobić sobie na Desktopa
Chciałem mieć komputer już na długie lata
Nie z 2005-tego takiego jak kupił tata
Nie miałem lata, nie miałem wakacji
Za to miałem niemal codziennie w pracy dwunastki
Nieraz strasznie zmęczony wracałem do domu
Tak to już bywa, ale Nie Mów Nic Nikomu
I zarobiłem dzięki temu parę tysięcy
To właśnie po to nie spałem wiele miesięcy
Do tego jeszcze się dogadać z rodzicami
Czy im pasują moje wobec tego plany
Po długich godzinach czytania zdecydowałem że złożę
Komputer na Ryzenie bo tak będzie nienajgorzej
Wybrałem płytę ATX, bo większa
I do Zalmana Z3 Plus będzie lepsza
Postawiłem na MSI markę
I moje postanowienie do końca było twarde
Wachałem się trochę czasu między chipsetami
Zdałem sobie sprawę, że B350 zadaniu czoła stawi
Wtedy znalazłem płytę PC MATE'a
Bardzo tania, wydajna i piękna
Dwudziestego trzeciego dzwoni z komputronika diler
Że mogę odebrać mój sprzęt za chwilę no i tyle
A potem jeszcze pół dnia ogarniania
Miejsca na kompa i kabli organizowania
Podłączyłem- wszystko działało pięknie
Jeszcze nie wiedziałem, że coś w tej płycie pęknie
Ogarnąłem aktualizacje wszystkich sterowników
I szczerze mówiąc godzina zleciała bez kitu
Jeszcze update BIOSu, jeśli komp ma być mocarzem
By na najwyższym taktowaniu hasały Corsarze
I teraz nadchodzi ta najsmutniejsza chwila
Że moja płyta jest zbrickowana, a nie była
Szybko do komputronika biegiem podążyłem
I w ręce Panu M. komputer wręczyłem
Po dwóch godzinach oględzin orzekli, że moja płyta
Pojedzie do serwisu MSI do Wrocławia chyba
I że muszę z trzy tygodnie około czekać
Że szybko wyślą i nie będą zwlekać
I choć wiem, że szybko nie nadejdzie ta chwila
By płyta naprawiona do mnie wróciła
Bo smutny czas dłuższy się zawsze
A tak mógłbym chociaż popatrzeć
Jak u was praca w serwisie się odbywa
I jak duża rolę ten serwis odgrywa

I choć wiem, że co ma być to będzie
To jury obok tego tekstu obojętnie nie przejdzie
A więc kończąc pokój z wami
Żegnam się tymi słowami - Kamil.

pawelszymon

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień 2017, 14:34:46 »

Miałbym od Was świetny prezent na urodziny :) po za tym nigdy nie miałem okazji zwiedzić jakiejkolwiek firmy "od zaplecza", możecie być pierwszymi :D

oskarskoczyk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Wrzesień 2017, 17:40:14 »

Witam bardzo serdecznie!!!
Pytacie się "Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?"
Może moja data urodzenia którą jest 7 lipca (07.07) da mi trochę szczęścia, bo przeważnie mam pecha. (W peselu też mam ok pięć 7 ;D ) Fajny byłby zbieg okoliczności, chłopak który urodził się 07.07 pojedzie 7 września 2017 do siedziby MSI
Wszyscy piszą, że są fanami i dlatego chcą abyście ich wybrali. Ja napiszę tak:
 Lubię firmę MSI (oraz Luckiego. Ps świetny wybór co do znaku waszej firmy smoczek :) ) posiadam wasz produkt, i jestem z  niego zadowolony oraz w przyszłości mam zamiar kupić wasze słuchaweczki (miałem małe szanse na ostatnim konkursie je wygrać ale pech jak to pech i kilka sekund za wcześnie napisałem komentarz przed Stop... i się nie udało Ach ten pech...). Przejdźmy do rzeczy:
Zawsze chciałem zobaczyć jak WIELKA firma wygląda od środka (Wasze zaplecze, jak wasza praca wygląda, gaming room, oraz tą świetną maszynę do kawy <3 :) , bo żadna dobra firma bez maszyny do kawy to nie jest dobra firma. Taki żarcik :D . Może marzenia się spełnią i wygram jakiś konkurs wreszcie (Tak, jeśli wygram będziecie mieli wielki zaszczyt być pierwszą firmą w mojej pamięci która pozwoliła mi coś wygrać <3 :P  ) Przy okazji słyszałem dobre rzeczy o Wrocławiu (mieszkam w Krakowie) i z chęcią bym się do niego wybrał. Myślę, że ten krótki post zmieni moje życie i coś wygram i passa pecha minie. Pozdrawia cały zespół MSI oraz waszą maskotkę Luckiego :-* <3 <3 <3<3 <3 MSI <3 <3<3 <3 <3  Oraz zawsze chciałem spotkać się z smoczysławem w 4 oczy :P Lub go dostać (Tak wiem to nierealne :C )
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2017, 17:55:47 wysłana przez oskarskoczyk »

patrykpl1337

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Wrzesień 2017, 22:58:00 »

Będę zupełnie szczery nie posiadam żadnego sprzętu od MSI i to jest grzech! chciałbym zobaczyć od początku jak to wygląda u was może wy mnie przekonacie aby zmienić wybór i przerzucić się na MSI? jak nie wy to kto? ;) Chciałbym dostać taką szansę od was. To byłby jeden z najlepszych dni w moim życiu.

53mk0

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień 2017, 02:37:09 »

Witam Państwa bardzo serdecznie.
Chciałby zostać jednym z wybrańców, ponieważ mam pewną chorobę – jestem Informatykiem. Choroba ta objawia się tym że odczuwa się wielką chęć patrzenia i zachwycania się sprzętami komputerowymi, oprogramowanie oraz ciekawostkami z dziedziny informatyki. Wycieczka do Waszego biura i zobaczenie jak wygląda Tak znana firma od zaplecza, może pozwoliła by zaspokoić mój głód na wiedzę informatyczną. Mam również marzenie. Słyszałem, że jak smoki nisko latają oznacza to, że będzie padać. Chciałbym zweryfikować to przysłowie i myślę, że mógłby mi w tym pomóc Najwspanialszy smok jakim jest Smoczysław.  Bardzo proszę, pomóżcie.

razor120020

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Wrzesień 2017, 01:51:37 »

Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć jak wygląda siedziba firmy Micro-Star International, ponieważ nigdy nie miałem okazji być w takim miejscu. Jestem fanem tej firmy i zamierzam złożyć komputer, który będzie bazował na podzespołach właśnie od tego producenta. Niestety, teraz krucho u mnie z kasą, dlatego w międzyczasie, gdy będę zbierał pieniądze na podzespoły, mógłbym zająć się czymś innym, na przykład zwiedzaniem siedziby firmy Micro-Star International :)

kajetan.debski.tychy

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Wrzesień 2017, 18:03:14 »

Dlaczego właśnie mnie mielibyście wybrać? Cóż... jest to dosyć trudne pytanie bo wiele ludzi pewnie napisało to co ja, czyli że jest wielkim fanem waszej marki oraz że posiada wasze produkty. Ja przykładowo mam komputer wyposażony w waszą płytę Z270 Gaming Pro Carbon wraz z kartą graficzną GTX 1080 Sea Hawk X, a to wszystko zostało dopełnione produktami marki Corsair a wiadomo, że chyba się lubicie :). Teraz główna cześć dlaczego zdecydowałem się napisać ten komentarz bo wiadomo, że same produkty i napisanie że jest się waszym fanem nie wystarczy, otóż chodzę aktualnie do technikum z kierunkiem informatycznym, i w przyszłości chciałbym być osobą która jest związana z informatyką i dzięki temu zarabia na swoje życie. Nie jestem jeszcze przekonany co do programisty czy innych odgałęzień, lecz na pewno chciałbym zobaczyć jak firma którą uważam za jedną z topowych co do produktów, prosperuje od środka i jak to wszystko wygląda, dzięki temu miałbym jakikolwiek obraz jak może wyglądać moja przyszłość i czy chciałbym iść w tym kierunku. Cieszyłbym się gdyby mnie wybrano, lecz pewnie jest wielu innych ludzi którzy też mają ciekawe historie do opowiedzenia i też chcą się wybrać do waszej firmy, więc wszystkim życzę abyście wygrali fajną wycieczkę w głąb serca smoka techniki. Pozdrawiam !

a.bujak.97

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrzesień 2017, 12:14:38 »

Dlaczego powinniście mnie wybrać?
No więc, jestem młodą kobietą która pasjonuje się informatyką - wiem to dziwne, spotkać dziewczynę która nie tylko gra w gry, ale również lubi inne możliwości które daje nam nasz ukochany sprzęt. Komputer mam od 3 roku życia, a około 10 roku życia zaczęłam kombinować z systemami, modyfikować je oraz dostosowywać najlepiej jak potrafię do moich oczekiwań. Obecnie bardziej interesuje się hardwarem niż softwaerm - więc wszystkie nowinki sprzętowe nie są dla mnie obce :D Swoją przyszłość wiążę z informatyką, planuję rozpocząć studia na Politechnice na kierunku Informatyka :D Nie jest dla mnie problemem złożenie specyfikacji komputerowej, czy napisanie programu :D
Z chęcią spotkałabym się z innymi osobami które pasjonują się tymi samymi tematami co ja oraz z chęcią zwiedziłabym waszą siedzibę :)

emikochan96

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Wrzesień 2017, 12:40:46 »

Jestem strudzonym wędrowcem szukającym skarbów tej ziemi. Poszukuję ludzi otwartych na bohaterskie czyny i gotowych poświęcić.. znaczy walczyć ze smokiem!
Lecz tych śmiałków mogę znaleźć tam, we Wrocławiu, gdzie znamienici twórcy narzędzi do poskramiania bestii chowają swoją, uroczą kreaturę (która rzekomo nimi dowodzi).
Któż inny może mieć lepszy wpływ na ocalenie świata jak nie Smok i jego załoga?
Teraz wybaczcie, ruszam dalej by zdążyć na spotkanie przeznaczenia.

bartijg

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Wrzesień 2017, 18:46:25 »

Cześć,
Niedługo w domu pojawi się drugie dziecko i nie bedzie czasu na tak intensywne przesiadywanie przy Waszym sprzęcie, wiec może chociaż u Was trochę się przy nim zrelaksuje.

Pozdrawiam wszystkich rodziców na tym forum dużo zdrówka dla dzieciaków.