Autor Wątek: S425 - problem z klawiaturą  (Przeczytany 1789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fmigas

• Szeregowiec
  • *
  • :
S425 - problem z klawiaturą
« dnia: 25 Sierpień 2006, 16:21:34 »

Właśnie kilka godzin temu odebrałem Megabooka S425. Komuter robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale ma jeden koszmarny feler - klawiatura jest bardzo mało czuła. Wiele klawiszy po prostu nie chwyta przy krotkim nacisnieciu, nawet mocnym ale krotkim. Ja piszę szybko, bezwzrokowo, i na tym komputerze po prostu nie mogę normalnie pisać - co czwatej litery mi nie łapie. Kilka klawiszy - k, m, z przede wszystkim - przy normalnym szybkim pisaniu w ogole nie chwyta. Co chwila musze wracac i poprawiac, albo pisac bardzo powoli i dokladnie przyciskac wszystkie klawisze.

Nie spotkalem sie z tym problemem nigdy w zadnym komputerze, zadnym laptopie, zadnej klawiaturze. W poniedzialek zglosze reklamacje i licze, ze firma MSI albo natychmiast wymieni komputer na egzemplarz z prawidlowo dzialajaca klawiatura, albo odda mi pieniadze. Nie wiem, czy wszystkie klawiatury w tym modelu tak maja, czy to jest jakis felerny egzemplarz.

fmigas

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: S425 - problem z klawiaturą
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2006, 22:09:08 »

Trochę się jeszcze przyglądałem temu problemowi, i coraz bardziej jestem przekonany, ze to jest ewidentna wada tego egzemplarza. Kilka przycisków (przede wszystkim m) trzeba tafić idealnie w środek, żeby załapały. Jak się przycisnie je w rogu, to nawet jesli sie dlugo trzyma, w ogole nie chwytają. To jest niedopuszczalne i jesli firma nie wymieni mi komputera natychmiast, oddam sprawe do sądu konsuenckiego.

witek_p

• Generał
  • :
Odp: S425 - problem z klawiaturą
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpień 2006, 10:19:32 »

Słuchaj tu z MSI nikt nie zagląda, więc radzę nie czekać na odpowiedź tylko składać reklamację.
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP