Autor Wątek: Aplikacje od MSI  (Przeczytany 512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kbledzinski

• Szeregowiec
  • *
  • :
Aplikacje od MSI
« dnia: 27 Czerwiec 2017, 03:23:09 »

Witam,

posiadam płytę MSI Z270 GAMING M3 wraz z procesoerm G4560 i kartą grafiki MSI GTX 1050TI (przejściowo).

Chciałbym zapytać, które aplikacje od MSI są potrzebne do prawidłowego i lepszego działania ponieważ jest ich sporo.

MSI Command Center mogę dokładnie to samo zrobić w BIOSie i działa nawet lepiej w biosie bo zapisują się wszystkie dane np. dane na temat kręcenia się wentylatorów w aplikacji windowsowej musiałem za każdym resetem ustawiać na nowo. ;/

MSI X Boost a MSI Gaming APP czym tutaj różnią się te dwa programy? Z którego warto korzystać i czy w ogóle coś to daje?

MSI Afterburner tutaj rozumiem podkręcamy kartę graficzną tylko po co wtedy te inne aplikacje?

Jaką aplikacje głównie polecacie? Czy sam BIOS wystarczy i nie warto zaśmiecać desktopowymi appkami komputera oprócz MSI Afterburner?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Aplikacje od MSI
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2017, 03:36:50 »

Witam

Poza MSI Afterburner, to osobiście nic innego nie używam. Command Center może być przydatny, ale to już jak kto woli.
Reszty aplikacji nawet nie komentuję, szkoda czasu.
Jedyne co to GamingApp do kontroli LEDów.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

kbledzinski

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Aplikacje od MSI
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2017, 02:02:05 »

Ok, tak myślałem, dzięki za odpowiedź.