Autor Wątek: Problemy z laptopem MSI GL62 6QE - Losowe ściny po 3 sek w każdej aplikacji  (Przeczytany 1167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

armando8

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witam, od początku zakupu borykam się z problemem iż laptop pomimo zainstalowanych sterowników ( najnowszych ) zacina się na 2/3 sek w grach i nie tylko... system jaki jest wgrany to Windows 7 64 bit.
Metody do jakich się zastosowałem gdyż szukałem rozwiązania tego problemu nie pomogły a były to: zmniejszanie karty graficznej o 100 MHz dzięki aplikacji MSI afterburner, update całego sprzętu, reinstall systemu. Jeśli miałby ktoś jeszcze jakiś pomysł o co może chodzić lub miał już taki problem i mu zaradził to Prosiłbym o podesłanie tejże metody :)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Problemy z laptopem MSI GL62 6QE - Losowe ściny po 3 sek w każdej aplikacji
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2017, 12:16:22 »

Witam

Na start, proponuję spróbować Windows 10.
Spróbuj też aktualizacji BIOS + EC firmware.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

armando8

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Problemy z laptopem MSI GL62 6QE - Losowe ściny po 3 sek w każdej aplikacji
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2017, 16:48:15 »

Sądziłem że wszystko zaktualizowałem a tu jednak nie było aktualizacji dla EC... dzieki wielkie za pomoc ! :)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwiec 2017, 16:52:34 »

Pytanie, czy pomogło?

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.