Autor Wątek: Zły Admin.  (Przeczytany 1451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafael.olczak.1995

• Szeregowiec
  • *
  • :
Zły Admin.
« dnia: 17 Maj 2017, 13:47:55 »

Tak jak mówiłem, ciężko bez wyjęcia CD-ROM'a :D A obudowa trzymała bo pewnie nigdy nie był rozbierany a zaczepy też są dosyć mocne i nawet po kilku "otwarciach" trzeba się z nimi siłować o ile wcześniej ich nie pourywamy :D Niema problemu , do usług :P

P.S.
Piszę z innego IP/konta ponieważ kolega @Nichrome zbanował moje IP na 3 dni za nic, wcześniej pisząc do mnie PW z pretensjami bo zgłosiłem 2 niepotrzebne posty do usunięcia. Wytłumaczyłem mu że od tego jest ekipa moderacji i opcja "zgłoś" na forum a chyba nie chcemy żeby był syf na forum, otrzymałem odpowiedź że chyba mnie ponosi, tak sobie mogę mówić do kolegów itp i że mam 3 dniowe wakacje (po wejściu na forum widzę taką informację od kolegi, nawet nie mogę się zalogować - ban na IP :D :D :D). Co to w ogóle ma znaczyć? Kara na internet :D :D :D Śmiać mi się chce z tego. Po odbanowaniu mojego konta wrzucę screeny z wiadomościami od kolegi. Jest tu ktoś w ekipie moderacji poza tym nadpobudliwym adminem z UK?
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2017, 14:03:23 wysłana przez rafael.olczak.1995 »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Zły Admin.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2017, 16:28:28 »

Teraz to już pełny ban. Jak sobie życzysz. Multi konta też są zakazane.
A takie aroganckie i chamskie odzywki zachowaj dla siebie lub kolegów.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.