Autor Wątek: Zimowy cashback  (Przeczytany 2693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawelx20

• Szeregowiec
  • *
  • :
Zimowy cashback
« dnia: 01 Marzec 2017, 22:07:04 »

Jak to w końcu jest z tym cash backiem. Chodzi o zakres trwania promocji.

Na jednym z banerów jest data 01.02-01.03.17, a w podstronie promocji 01.02-31.03.17

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Zimowy cashback
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2017, 13:55:02 »

W dniu wczorajszym promocja została przedłużona i być może banery nie zostały jeszcze zmienione.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

jdut

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2017, 16:16:39 »

Witam
Podepnę się pod watek.W regulaminie jest zapis ze "Niniejsza promocja jest dostępna aż do wyczerpania zapasów, przy czym możemy ją zakończyć w każdej chwili", czyli nie mam pewności ze dostane zwrot? Czy produkt należny zakupić w jakimś konkretnym sklepie?

pozdrawiam

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec 2017, 17:08:35 »

Witam
Podepnę się pod watek.W regulaminie jest zapis ze "Niniejsza promocja jest dostępna aż do wyczerpania zapasów, przy czym możemy ją zakończyć w każdej chwili", czyli nie mam pewności ze dostane zwrot? Czy produkt należny zakupić w jakimś konkretnym sklepie?

pozdrawiam
https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/wintercashback/qualifying-retailers

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

HDT

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marzec 2017, 03:02:55 »

Kupiłem tydzień temu płytę główną i zarejestrowałem ją. Z tego co wyczytałem, aby otrzymać bonus, muszę się zgłosić pomiędzy 30 a 60 dniem od zakupu. Jednak promocja trwa do końca marca - czy to znaczy że nie dam już rady skorzystać, czy też jest to tylko termin na zakup i rejestrację płyty ?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marzec 2017, 03:23:20 »

Kupiłem tydzień temu płytę główną i zarejestrowałem ją. Z tego co wyczytałem, aby otrzymać bonus, muszę się zgłosić pomiędzy 30 a 60 dniem od zakupu. Jednak promocja trwa do końca marca - czy to znaczy że nie dam już rady skorzystać, czy też jest to tylko termin na zakup i rejestrację płyty ?
Podejrzewam że chodzi o zakup w tym terminie.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marzec 2017, 18:57:28 »

Do promocji będzie można się rejestrować do 60 dni po jej zakończeniu.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

pawelx20

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwiecień 2017, 15:53:27 »

Kupiłem płytę 7 marca, ale nigdzie nie widzę na tej stronie https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/wintercashback/home formularza do zrealizowania cashbacku. (od zakupu minęły już 52 dni)

Jeśli chodzi o przeglądarkę używam Google Chrome

Edit.

Ah już widzę. Rozwiązanie problemu -> Formularz promocji u dołu ekranu. obok logo msi. Za bardzo sugerowałem się zdaniem " na tej stronie" Podejrzewałem że jest tam jakiś link do Formularza,
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2017, 15:56:54 wysłana przez pawelx20 »