Autor Wątek: Shortcut Manager i System Control Manager nie działają  (Przeczytany 1440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

furion

• Szeregowiec
  • *
  • :

Cześć wszystkim.

mam MSI GE62 6QD Apache Pro. Chcę na nim zmienić przeznaczenie tego wkurzającego klawisza między spacją a prawym altem tak, żeby działał właśnie jak ten alt. Niestety narzędzie MSI nie chce spełniać moich poleceń. Postępuję zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi w "pomocy" tego programu. Zaznaczam ów klawisz, klikam opcję "shortcut", następnie "record" i wciskam prawy alt. Następnie robię tak, by wyświetlało się "enable shortcut" i nic. Klawisz nadal działa, jak działał doprowadzając mnie do szału.

Podobnie jest z System Control Manager. Zgodnie z opisem program miał zapewniać dostęp do funkcji uruchamianych przy pomocy klawisza fn. Niestety po zainstalowaniu go nic się nie dzieje. Najbardziej zależy mi na wyłączaniu touchpada (teoretycznie fn+f3), ponieważ pracuję pisząc teksty na komputerze. Bardzo potrzebne jest mi też wyświetlanie obrazu z komputera na ekranach zewnętrznych (fn+f2).

Co zrobić, żeby ww. programy zaczęły działać? Mam zainstalowanego Windowsa 7 Ultimate.