Autor Wątek: MSI Aegis Ti  (Przeczytany 1370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Magnus Dux

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI Aegis Ti
« dnia: 31 Styczeń 2017, 13:14:55 »

Dzień dobry,

Od niedawna posiadam komputer MSI Aegis Ti. Sprzęt sprawuje się bez zarzutu, z tym, że co jakiś czas podczas włączania po kilku sekundach się wyłącza. Ten stan powtarza się kilka razy, po czym uruchamia się prawidłowo. Dodatkowo "czyta" płyty niezwykle głośno. Nie wiem, czy jest to jego normalna właściwość, czy coś jest nie tak.

Proszę o podpowiedź co to może być.

Magnus Dux

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI Aegis Ti
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2017, 14:39:21 »

Witam

Zauważyłem ten "problem" z uruchamianiem tylko w niektórych przypadkach. Wiesz może jaka jest temperatura w pomieszczeniu?

Co do płyt, to niestety norma.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

Magnus Dux

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2017, 14:53:53 »

Dzięki za odpowiedź. Co do temperatury to jest dosyć wysoka. Zwłaszcza w nocy i nad ranem, a problem pojawia się właśnie rano temperatura w pomieszczeniu to jakieś 25 stopni [C]. Dodatkowo komputer jest w pobliżu grzejnika. Rano po włączeniu słychać właśnie wentylator i następuje wyłączenie komputera po kilku chwilach. Za jakiś czas jest już w porządku i działa bez zarzutu.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2017, 16:22:49 »

Może to być związek z zachowaniem komputera. 25C to bardzo dużo. Spróbuj może postawić komputer, na jakiś czas, w miejscu gdzie temperatura nie skacze.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

Magnus Dux

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2017, 17:19:24 »

Dzięki wielkie za pomoc. Sprawdzę to. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Dzięki jeszcze raz.