Autor Wątek: Msi GTX 970 - uszkodzone chłodzenie  (Przeczytany 1047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BLOODLINE

• Szeregowiec
  • *
  • :
Msi GTX 970 - uszkodzone chłodzenie
« dnia: 28 Styczeń 2017, 15:22:32 »

Cześć!
Mam kartę Msi gtx 970 z wadą fabryczną załączania się jednego wentylatora na 100%, kartę kupiłem w czasie premiery ale nie było to na tyle uciążliwe żeby odsyłać kartę i zostać miesiąc bez karty. Wystarczy dotknąć nieruchomy wiatrak i wszystko wraca do normy. Niestety pewnego razu wsadziłem palec nie w ten wentylator i ułamały się 2 skrzydełka ^^.. Kartę odesłałem do komputronika 2 tyg przed końcem gwarancji po czym odesłali kartę po miesiącu z odmową naprawy.

Karta nadal jest sprawna i chcę ją w miarę ogarnąć żeby za jakiś czas jak wyjdzie kolejna seria kart , ta nadawała się do odsprzedaży.
Czy ktoś wie w czym tkwi problem z tym załączaniem się 1 wiatraka ? Czy jest to problem mechaniczny z wentylatorem czy z biosem.

Czy samo Msi byłoby skłonne wysłać mi te wentylatorki warte pewnie parę złotych abym mógł naprawić sobie kartę.. lub gdzie mogę takie kupić :|

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Msi GTX 970 - uszkodzone chłodzenie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2017, 17:40:18 »

Witam

Problem jest mechaniczny.
A co do zamiennika, to musisz szukać na Allegro, eBay itp. MSI nie często sprzedaje/posiada zbędne części. Możesz zapytać oczywiście, ale pewnie odeślą Cię z niczym.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.