Autor Wątek: Mystic Light w MSI Nightblade MI2C  (Przeczytany 1092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

roziu200

• Szeregowiec
  • *
  • :
Mystic Light w MSI Nightblade MI2C
« dnia: 17 Grudzień 2016, 10:22:47 »

Witam wszystkich :)

Z tego co wiem to komputer MSI Nightblade mi2c nie ma podświetlenia led z przodu (mystic light)  czy to prawda ?

ma to ponoć model MSI Nightblade mi2. Na polskiej stronie msi jest informacja, że mi2c posiada mystic light a na globalnej stronie MSI nie ma wzmianki o mystic light w tym modelu. Więc chciałbym zapytać czy polskie egzemplarze mi2c maja/miały mystic light ?

Jeśli nie to czy można w MSI zakupić ledy mystic light np z serwisu MSI i zamontować do MI2C ?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Mystic Light w MSI Nightblade MI2C
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2016, 14:42:40 »

Witam

Szczerze mówiąc, to zależy od kraju i od sprzedawcy. XKom może mieć wersję z Mystic Light, Komputronik bez (lub na odwrót itd itd). Najlepiej pytać sprzedawcę. I też, nie patrz na opis, tylko zapytaj wprost.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.

roziu200

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień 2016, 21:13:17 »

Dzięki za odpowiedź Nichrome. Zadałem pytanie sprzedawcy ale wątpię, że dostane odpowiedź - pewnie odeśle mnie do producenta :( Może są tu jacyś użytkownicy którzy mają MI2C ? i mogą powiedzieć czy mają mystic light w swoich modelach ?

caehorn

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2017, 23:44:15 »

Kupiłem MI2C w sklepie Proline - i nie ma MysticLights.

Trochę głośno chodzi także karta graficzna (GTX950) - nie wiem czy to jej urok czy może z moją coś nie tak ....