Autor Wątek: MSI PE60 6QE - Firmware, BIOS  (Przeczytany 1619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinkflasabian

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI PE60 6QE - Firmware, BIOS
« dnia: 02 Grudzień 2016, 05:29:32 »

Witam, miałem problemy z crashowaniem sie systemu na moim laptopie, doczytałem się na forach, że to może być wina starego BIOSa/ firmware'a. Więc wszedłem na strone mojego laptopa na oficjalnej stronie pobrałem dostępne tam aktualizacje i zainstalowałem. Teraz zauważyłem, że tak naprawde zainstalowałem starego BIOSa( z wersji 114 na 111) a firmeware chyba się w ogole nie zainstalował( MSI Help Desk pokazuje w sekcji EC: N/A). Instalowałem zgodnie z instrukcjami. Po instalacji problem z crashowaniem nie zniknał do tego zauważyłem, że wiatraki działają nieregularnie (pewnie przez brak firmware). Czy mogę gdzieś dostać nowsze wersje BIOSa/firmware do mojego laptopa, ewentualnie jakie może być inne rozwiązanie mojego problemu? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI PE60 6QE - Firmware, BIOS
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień 2016, 17:37:20 »

Witam

Niestety, firmware i BIOS znajdziesz tylko na stronie produktu, ponieważ nie mam dostępu do bazy od notebooków. Ewentualnie wyślij zapytanie do MSI (lub zadzwoń).

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.