Autor Wątek: Który??  (Przeczytany 1181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kafi_

• Szeregowiec
  • *
  • :
Który??
« dnia: 28 Listopad 2016, 22:06:33 »

Witam.

Rzadko zmieniam komputery, ale przyszedł taki czas i znowu siedzę 4 dzień bez decyzji . .. . który?
Obecnie korzystam z MSI GE70 MS1757 zadowolony jestem z niego jak z żadnego innego do tej pory.
Chcę kupić nowy, budżet to drugorzędna sprawa, ale pytań kilka jest, jaka waszym zdaniem różnica między gtx970 a 980 czy może już patrzeć na 10.., Z racji obecnego z serii GE myślę o wyższym modelu i tu dość mocno mi podchodzi ten https://pl.msi.com/Laptop/GT72S-6QF-Dominator-Pro-G-29th-Anniversary-Edition.html#hero-overview tyle że znaleźć w sklepach nie mogę .. ..
Gram nie dużo, ale lubię jak gra działa jak należy, wymienię kilka tytułów może to pomoże doradzić: GTA, WOT, ETS2, FS, wszelakie call of duty i pokrewne.
Czy jest sens szukać laptopa z wysokiej półki? czy może to przerost formy nad treścią??
Dzięki z góry za pomoc.
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2016, 03:02:38 wysłana przez kafi_ »

jeziorskim

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Który??
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2016, 23:41:24 »

Hej, może odpowiem tak: GT72 co byś tam nie wybrał w środku (980 czy 1060) to na prawdę wysoka kultura pracy - aktualnie przeglądam fora i grzebie  w necie - cisza (wentylatory na 0 RPM). Również nie jestem jakimś wytrawnym graczem ale tyle opini i testów się oczytałem, że zastanawiałem sie czy MSI w pędzie za gotówką włoży nowe karty w tego sprawdzonego kadłubka. Na szczęście, jest ok i zakupiłem GT72VR z 1060 i jestem baardzo zadowolony. Dodatkowo pakiet MSI Care (+1 rok gwarancji) i na 3 lata mam spokój. Jeżeli ma być nowy to bierz te z 1060, ewentualnie GE72 ale tu na plus jest tylko cena i większa poręczność konstrukcji (smuklejszy, lżejszy). Również się nad nim zastanawiałem ale wygrał komfort GT72 cisza w idle i lekki szum przy stresie + jakość audio. Grając w WoWarships prkatycznie szum morza "zakrywa"szum wentylatorów.

kafi_

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2016, 01:58:21 »

No to Ci powiem że potwierdzasz moją teorię - dawno kupiłeś ? jeśli nie tajemnica to gdzie i za jakie pieniążki?

jeziorskim

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopad 2016, 15:18:24 »

Niedawno 18.11 i nie żałuje. Na allegro są akurat raty 20x0% z możliwością wcześniejszej spłaty, polecam. Kupiłem u alejapc (negocjuj cenę i konfig) , wystawia się też xtreem (ale u nich z konfigiem ciężko coś zmienić np. wymiana 1TB talerzowego na ssd, ciężko bo nie zmieniają konfig. fabrycznych...). Do klawiatury już się przyzwyczaiłem po trochu, "\" obok spacji skonfigurowałem żeby działał jak prawy alt i śmiga. Dałem 7450 za GT72VR bez plecaka i dysku 1TB i jednej kości pamięci(więc mam 8GB - dokupię sobie później ale na razie nie widzę takiej potrzeby),bez systemu za to wynegocjowałem +1rok MSI care i SSD 275GB na m.2 więc w/g mnie korzystnie tym bardziej ze korzystałem z rat :) no i jeszcze mam nadzieję załapać się na tą promocję: https://pl.msi.com/Promotion/xmas-bundle więc jest o co powalczyć.

kafi_

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Listopad 2016, 18:43:25 »