Autor Wątek: Z87-GD65 uszkodzony socket  (Przeczytany 1647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przemekbp

• Szeregowiec
  • *
  • :
Z87-GD65 uszkodzony socket
« dnia: 25 Wrzesień 2016, 14:49:54 »

witam

Zakupilem plyte tak jak w opisie,z drugiej reki ale jeszcze na gwarancji. Widzialem jak dziala nastepnie zlozona do folii i do kartonu ze wszystkimi dodatkami jak w sklepie. Przyjechalem do chaty,rozebralem
 soj komputer i przelozylem procesor. po podlaczeniu odpalam,wlacza sie ale czarny ekran. po jakims czasie poddalem sie i z powrotem chcialem przelozyc procesor do starej plyty. gdy wyciagalem procesor
 jeden pin sie do niego przyczepil. nie ciaglem ani nic na sile,jak zawsze wyszedl normalnie. wlozylem do starej plyty i ok. napisalem do msi ale mam temat zamkniety i zero odpowiedzi. Z tego co czytam wywnioskowalem ze obojetnie jaka by nie byla przyczyna i tak bedzie ze moja wiec nie kloce sie ale moze odplatnie by mi naprawili. niestety brak odpowiedzi i teraz niestety musze stanac po stronie przeciwnikow msi choc gtx i plyte kupilem od nich. czy moge gdzies po polsku napisac,gdzies sie zwrocic czy plyta na smietnik?

przemekbp

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Z87-GD65 uszkodzony socket
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrzesień 2016, 16:30:18 »

Dzieki bardzo za wytlumaczenie dlaczego nikt mi nie odpowiedzial z msi jak i rowniez za zainteresowanie z waszej strony. Piny mogą byc pogiete,zlamane ale cale nie wychodza. Bylem za msi od zawsze. To moj pierwszy klopot i nie wierze ale ludzie mieli racje. Marzylem o naprawie na swoj koszt a nawet odpowiedzi nie dostalem. Rozgryczony klient

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień 2016, 18:41:33 »

Jest NIEDZIELA.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

przemekbp

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień 2016, 19:26:17 »

do msi napisalem w czwartek w nocy,ciagle czekalem na odpowiedz a dzis wchodzac na swoje konto widze: temat zamkniety. Pewnie mialem sie domyslic tak jak tego ze forum w niedziele nieczynne.thnx

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Wrzesień 2016, 20:42:31 »

Forum czynne. A ja tutaj zagladam codziennie, z wlasnej woli, i nikt mi za to nie placi. Wiec jednak nalezy mi sie troche wyrozumialosci?
To jak wsparcie MSI dziala to juz nie moja sprawa. Co moge to pomagam.

Jesli chodzi o plytke to musisz ze sprzedawca rozmawiac, bo z tego co wiem to MSI nie prowadzi napraw gwarancyjnych na podzespoly. Tym sklep i dystrybutor musza sie zajac.

przemekbp

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Wrzesień 2016, 08:04:36 »

Dziekuje i przepraszam ale nie dla każdego taki wydatek to nic i bez problemu idzie kupic 2 szt. Czytając różne fora ktos napisal zeby od razu napisac do msi bo sklep nie uznal a msi tak, wiec napisalem. Nie wiem czego sie spodziewalem ale na pewno nie tego. Pin wyszedl w calosci przyklejony do procka,nie zdazylem zlapac gdy spadl. Chcialem zaplacic za usluge ale nawet odpowiedzi nie dostałem a gdzie mowic o jakiejs dyskusji. Niestety takie czasy płyta na smietnik:(

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień 2016, 09:11:14 »

Jezeli Polskie MSI nie pomoze, napisz na globalnym forum (forum-en.msi.com). Tam kogos wtedy poprosze o pomoc.

przemekbp

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Wrzesień 2016, 19:39:03 »

bardzo dziekuje za pomoc, teraz to mi dopiero glupio za niedziele ale gdy czekalem na odp a wchodzac na swoje konto zobaczylem ze temat zamkniety to bardzo
 sie rozczarowalem:( Miala mi przyniesc radosc a tu .... Nie znam ang i znow problem:( a gdy czytam coraz wiecej to tym bardziej czuje ze jestem bez szans. Nikt nie pyta o nic -- uszkodzony socket? po gwarancji. Myslalem ze moj przypadek inny gdy obejrzalem filmiki jak prostuja pinceta, zobaczylem ze nie tak prosto go wyjac a moj po 30 min sie przykleil do procka. trzeba przelknac. mam jeszcze 3 pytania:
1. czy pin lga 775 jest taki sam a jesli nie to czy gdzies mozna taki pin kupic?
czy
2. Ktos kupuje takie uszkodzone plyty czy po prostu wyrzucic
3 mam na miejscu takie plyty

- Z97 Gaming 3
-z97s sli krait edition
-h97 gaming 3

ktora bys polecil,bezawaryjna?

Dziekuje za pomoc. Msi wkurzylo za chociazby brak jakiegokolwiek zainteresowania chociazby przyczyny zamkniecia tematu.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Wrzesień 2016, 20:06:30 »

Jaki temat zamkniety?

Lga775 a 1150 to rozne gniazda. Nie kupisz raczej, a wymiana raczej nie jest mozliwa. Czy ktos kupuje, nie wiem. Spardz allegro czy ebay.
Co do wyboru nowej, to Z97 Krait jest dobra. Niezbyt czesto spotykam takie wady..

przemekbp

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Wrzesień 2016, 18:02:11 »

zamowilem ta z97 krait. zalogowalem sie w czwartek msi,zarejstrowalem plyte i grafike. Nastepnie zadalem pytanie plus foto. Dostalem na email
 ze twoja wiadomosc tam przekazano dalej czy cos w tym sensie. odpowiedz bedzie na email. Jak chyba kazdy co mialem chwile sprawdzalem email i nic. w niedziele zalogowalem sie
na msi i na moim koncie widnial wpis tam data,pytanie i Temat Zamkniety czyli ktos go zamknal nie mowiac mi nic, wiem ze pisze ze plyt nie przyjmuja itd ale nie tak rozmawia sie z klientami.
Zaluje ze w ogole napisalem bo po opisach innych wiedzialem czego sie spodziewac ale dokladnie jak ty pomyslalem ze moj przypadek jest zupelnie inny bo on sam wyszedl. zdaje sobie sprawe ze 90 % ludzi co pisza to sami sobie winni,przez swoje uszkodzenie. Ja mialem zamiar sie zapytac czy mi zrobia odplatnie nie chcialem sie klocic ale zostalem olany cieplym moczem. Takze jedynie moge podziekowac tobiie
za w ogole zainteresowanie sie moja sprawa i choc tyle oczekiwalem do MSI. jeszcze raz dzieki