Autor Wątek: Wybór laptopa  (Przeczytany 856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maxeor

• Szeregowiec
  • *
  • :
Wybór laptopa
« dnia: 25 Wrzesień 2016, 12:29:18 »

Witam, jak w temacie mam zamiar kupić laptop gamingowy, lecz jest tak duży wybór laptopów, że ciężko się zdecydować, który byłby najlepszy do grania z dobrymi osiągami. Po chwilowym spojrzeniu na notebooki z firmy msi zauważyłem, że są chyba jedne z lepszych wariantów do wybrania to Seria GT72 GT72S oraz GT72VR, i w tym momencie zaczynają się schody według mnie, gdyż jak to wiadomo o pieniądz się rozchodzi budżet mam tak z 7.5 tyś a za takie pieniądze to wiadomo nie oszukujmy się chcemy już porządnej maszyny do grania szukałem po internecie i jedynie jakie na dzień dzisiejszy znalazłem opcje do wybrania to laptop z serii VR gdzie grafika tam już jest wkładana nowa z serii geforce 10, za 7 tyś  kod producenta GT72VR 6RD-213XPL oraz GT72S Dominator Pro G-219 gdzie GT72S posiada grafikę geforce 980m i dla mnie to już spory problem, ponieważ nie jestem zorientowany dzisiejszymi grafikami, które są dobre a które lepsze tak jak z procesorami bo według mnie te dwie rzeczy są najważniejsze byłbym wdzięczny o waszą pomoc w odnalezieniu dla mnie tego idealnego laptopa :)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Wybór laptopa
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrzesień 2016, 14:46:41 »

Witaj

Na ten moment odpowiem krotko ( i bez Polskich znakow..).
Najlepiej zlapac laptopa z GTX1070 lub GTX1080. Jeszcze nie sprawdzalem cennikow w Polsce, ale wiem ze nowa seria jest duzo lepsza na laptopach.
Procesor jest taki sam, raczej, chyba ze w tej cenie znajdziesz 6820HK. A 6700HQ jest minimum ze tak powiem. 16GB RAM jest optymalna wartoscia, ale jezeli bedzie wybor GTX1070 i 16GB, lub GTX1080 i 8GB, to osobiscie wzialbym z GTX1080. Taniej zawsze dokupic RAM niz karte wymienic.

Ogolnie mowiac, seria GT jest najmocniejsza, a reszta po "GT" mowi jaki rozmiar ekranu, jaka karta itd.

Nie, nie pracuję dla MSI. Jakiekolwiek uwagi, pretensje, skargi, proszę kierować do MSI.
Nie udzielam pomocy przez Prywatne Wiadomości.