Autor Wątek: NVIDIA GeForce GTX 285M 1 GB - czarny ekran  (Przeczytany 1552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

l.damiaan

• Szeregowiec
  • *
  • :
NVIDIA GeForce GTX 285M 1 GB - czarny ekran
« dnia: 18 Lipiec 2016, 10:55:31 »

Witam,
jestem użytkownikiem laptopa MSI GT660r, w którym posiadam karte graficzną gtx 285m. Niestety ostatnimi czasy padła i pojawia się czarny ekran. Podłączałem do laptopa inną kartę od kolegi i komputer działa, dlatego też wiem, ze problem jest z kartą. Gwarancji już nie posiadam, dlatego też w serwisach powiedzieli mi, że już nie kupie karty do tego komputera. Szukałem po różnych stronach internetowych i faktycznie nikt nie ma na sprzedaż takiej karty. Chciałbym zapytać czy mógłby mi ktoś powiedzieć co w takiej sytuacji robić, jakie INNE KARTY działałyby mi pod moim laptopem i pasowały pod to chłodzenie, które posiadam z gtx 285m. Interesują mnie karty o podobnych parametrach do wcześniejszej gtx 285. Nie ukrywam, że ogranicza mnie budżet, a nie wiem jakich kart szukać.

solidny01

• Sierżant
  • **
  • :
  • Global
Odp: NVIDIA GeForce GTX 285M 1 GB - czarny ekran
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2016, 09:10:54 »

Możliwie, że tę kartę jeszcze dostaniesz (oczywiście używaną). Kilka miesięcy temu szukałem znajomemu i akurat ktoś sprzedawał na allegro laptopa ze względu na pękniętą matrycę. Kupiłem za grosze, wyjąłem kartę i działa do dzisiaj, więc rozejrzyj się jeszcze za tym modelem.

daro5325

• Szeregowiec
  • *
  • :
  • Nie chcesz tego
    • jak szybko zasnąć
Wszyscy ci którzy nie wiedzą jak szybko zasnąć cierpią na bezsenność.