Autor Wątek: Reklamacje  (Przeczytany 1269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kyk123

• Szeregowiec
  • *
  • :
Reklamacje
« dnia: 07 Lipiec 2016, 00:07:30 »

Witam. Na początku chciałbym pogratulować centrum reklamacji. Paczka została zeskanowana w magazynie we wtorek (wczoraj), natomiast naprawiona była w poniedziałek (informacje z przebiegu reklamacji). Ale nie o tym chciałem tutaj napisać.
Pierwszą reklamację laptop zaliczył ze względu na dysk jaki był w nim od "nowości". Uruchomiony od ~300 dni w dniu, w którym go włączyłem. Przeżył ok. kilku miesięcy i odszedł z tego świata. Notebook dostał w centrum reklamacji nowy dysk.
Notebook został wysłany na swoją 2-gą reklamację ze względu na dziwny dźwięk jaki zaczął wydawać w pewnym momencie użytkowania. Laptopa wyłączyłem, spakowałem i wysłałem do Was. Napisałem, że najprawdopodobniej jest to wentylator. Wymieniony został dysk oraz wentylator, więc nie wiem co było przyczyną.
Dzisiaj laptop przyjechał kurierem, z kartką informującą o wymianie HDD oraz wentylatora. Wszystko fajnie, poza utratą danych. Włączyłem laptopa, wchodzę do biosu, i z lewej strony laptopa (dysk/wentylator) zaczął wydawać się dziwny dźwięk. Nie taki jak przed reklamacją, ale wskazuje najprawdopodobniej na jakieś uszkodzenie. Wyłączyłem laptopa, poczekałem chwilę i włączyłem ponownie. Dźwięk ustał, więc zacząłem instalację systemu. Rozpocząłem proces instalacji systemu i zostawiłem laptopa na 15-20 minut (mniej więcej tyle to przeważnie trwa). Wróciłem, żeby dokończyć instalację, wpisuję swoją nazwę użytkownika i nadgarstkiem poczułem jak laptop jest gorący. Laptop był nagrzany do tego stopnia, że kontakt przez dłużej niż kilka sekund mógł skutkować poparzeniem. Szybko wyłączyłem laptopa, jednak w środku już mogło się coś spalić. Pogratulować naprawy wentylatora, przecież był wymieniony..  :o
Szukałem numeru kontaktowego do Waszej firmy, lecz kontakt z Waszym centrum obsługi klienta oferuje głównie formularz, który po wysłaniu wiadomości informuje, że w ciągu tygodnia może ktoś mi odpisze. Cudownie... Zgłosiłem kolejną reklamację, mam czekać 24h na informację, żebym zamówił kuriera. Jutro pewnie zamówię kuriera na piątek, więc pojedzie w ten sam dzień co na 2-gą naprawę. Więc pewnie wróci do mnie dopiero cały tydzień.
Nie do końca polecam, lecz pozdrawiam.